Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime, amiben sokat...

Van olyan anime, amiben sokat mosogatnak?

Figyelt kérdés
Gyerekeim nagy rajongók - és a fiam nekiállt főzni, mert olyan animét néz épp, ami egy séfsuliban játszódik (holnap már lazacot kell vennem emiatt 😀). Tudtok olyan animét, amiben házimunkát végeznek, mosogatnak sokat pl? Hátha ahhoz is kedvet kap 😀
2021. ápr. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép próbálkozás, de szerintem a főzés érdekesebb a takarításnál. xD


Amúgy a mosogatásról nekem maximum a Yumeiro patissiere jut eszembe, de az is olyan, hogy cukrász tanulók vannak benne. Többszáz animét láttam, de abban mosogattak a legtöbbek. Ilyen témában nem hiszem, hogy nagyon talált... de persze nem láttam mindent.

2021. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha van is, akkor is általában a lányok mosogatnak, ritkán a fiúk XD Feltételezem a Shokugeki no Soumát láthatta, de ott van tétje a főzésnek. Nem hiszem, hogy lenne olyan anime, amiben versenymosogatnak :D

De írok egy párat, amiben van takarítás és mosogatás is, bár kevés a fiúknak való:

Horimiya

Vadmacskakommandó

Akame ga Kill (ez szeritnem fiúknak való, de ha túl kicsi a gyerek, akkor inkább ne, mert gyilkolásznak benne)

Nanatsu no Taizai (ez nem annyira véres, mint az előbbi, a karakterek rajzolása is kedves, de random végtagok szakadnak; a főhősnek van egy bárja, ott főz, mosogat, minden, ami kell... atán majd bonyolódik a történet)

Én is nagyon sok animét láttam, de ennyire futja :")

2021. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Toradora :D
2021. ápr. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy animéből akar a gyereked megtanulni főzni, akkor én nem enném meg azt a kaját.
2021. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha egy anime alapján szeretne főzni, rákeres a receptjére, és simán lehet jó. Ha nem lenne, gondolom a kérdező vagy segített volna neki hogy jó legyen, vagy egyedül nem hagyta volna, hogy ne legyen pazarolva az étel.



Én talán a Horimiyát ajánlanám..Nyilván nem a takarításon van a hangsúj, de a főszereplőnk sokat takarít :D

2021. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!