Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dakaretai otoko ichii seiyuu...

Dakaretai otoko ichii seiyuu (Dakaichi) vélemény?

Figyelt kérdés
Ha láttad mondd el mi tetszett benne, ha meg a mangát is olvastad, kérlek mondd el hogy szerinted mennyire jó a mangához képest az anime adaptáció. Köszönöm

2021. ápr. 20. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a mangát nem olvastam, de nekem az anime tetszett. Az egyik legjobb yaoi. Jó a sztori, a karakterek, minden. Néhány helyen jobban ki lehetett volna fejteni, de így is élvezhető volt. Nekem Takato karaktere tetszett legjobban. Bár néhol fura hogy "Tótaká"-nak mondják.
2021. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még az 1 vagyok, most hallottam hogy 2021 ben lesz movie. Bár ha úgy akarják lefordítani mint a demon slayer movie-t , akkor nincs sok remény.
2021. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NemVagyokUborka!!! ***** válasza:
Nekem nem jött be, de csak az én magánvéleményem.
2021. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen elfogadom. Kifejtenéd hogy mi nem tetszett benne?
2021. ápr. 24. 23:51
 5/6 NemVagyokUborka!!! ***** válasza:
Elsősorban a kidolgozatlan karakterekkel volt bajom, és az is furcsa volt hogy ilyen gyorsan történt minden, de ennek ugye kiderül az oka szóval így később nem problémázok rajta. A főszereplő srác személyiségét nálam mindvégig homály fedte és csak a vége felé alakult ki valami csekély képem róla, de ez végül is csak személyes tapasztalat és nem biztos (sőt valószínűtlen) hogy mindenki így látja, de ne adjatok a véleményemre, mert a legtöbb embernek más tetszik.
2021. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :}
2021. ápr. 26. 10:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!