Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek nézzem tovább a...

Szerintetek nézzem tovább a One Piecet úgy, hogy nem szeretem a főszereplők háromnegyedét? Később jobbak lesznek? Ti sokat nem szerettek belőlük? És ha igen, akkor továbbnézitek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem nagyon változik a főszereplők személyisége,(Én 300.résznél járok) viszont szerintem lesz jó pár akiket meg fogsz kedvelni,de nem biztos, hogy így megéri..
2021. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 D-Mano ***** válasza:
53%

Én kb. a 3. vagy 4. rész környékén dobtam ezt az animét. Semmi szerethetőt nem találtam sem a történetben, sem a karakterekben, a főszereplő, Luffy, pedig egyenesen ellenszenves volt nekem. Az általam teljesen gagyinak látott rajzstílusról pedig ne is beszéljünk.


Sok nagyon népszerű (felhájpolt) anime van, amit én személy szerint nem szeretek, de szinte mindnél értem azt, hogy mit szeretnek benne mások. A One Piece azon kevés animék egyike, aminél nem értem, hogy hogy lehet ilyen népszerű.

2021. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem éri meg így. Inkább nézz valamit, amit élvezel is.
2021. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én még csak most kezdtem, kemény 32. részt nézem, de már ott ott tartok, hogy csak Luffy-t tudom elviselni (meg talán Namit). Tudom, hogy még fog a csapathoz csatlakozni egy csomó emberke, köztük az a kékorrú szarvas nagyon szimpi, de a többi annyira nem... de a történet meg érdekelne.
2021. ápr. 21. 21:20
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Lol 2-es kicsit gondolkozz el azon amit mondtál...! 😂😅😅😂 az anime 1999-ben készült de az animáció nagyon sokat fog változni és tényleg nagyon jó lesz! Ezt garantálom a történet hát… figyi ez nem egy bonyolult történet vannak nagyon jó történetei de nem kell sokat gondolkodni a show en animék 90%-a ilyen

A szereplok változása? Hàt nagyon minimális 900 rész követően etéren a one piece gyenge ha szereplő fejlődést akarsz akkor a narutot kell nézni…

Usopp valamit azért változik talán az ő fejlődése a legjobb a sorozatban még úgy is ha elenyésző 😅😂

2021. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ő az egyik, aki kifejezetten gyűlölök. Szerencsétlen olyan... pfuu

Amúgy nekem nagyon tetszik az anime, az, ahogy kinéznek az elején, nekem kimondottan jobban tetszik, mint ahogy a 900-as részekben fognak kinézni (igen, spoilereztem magamnak, elég rendesen). És engem tényleg nagyon érdekel a történet, és szeretem az ilyen hosszabb sztorikat, csak ott van az, hogy több karaktert sem bírok, meg hogy a későbbi grafika sem tetszik. Egyre bizonytalanabb vagyok.......

2021. ápr. 21. 22:21
 7/25 A kérdező kommentje:
Meg olyan irritáló, hogy feldagadt szája van.......
2021. ápr. 21. 22:23
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy szerintem amikor kicsit jobban megismered őket, akkor jobban fognak tetszeni, pl. megismered a háttértörténetüket.

Karakterfejlődés van, szóval ha az elég, akkor azzal találkozni fogsz.


"Én kb. a 3. vagy 4. rész környékén dobtam ezt az animét [...] A One Piece azon kevés animék egyike, aminél nem értem, hogy hogy lehet ilyen népszerű."

Nem lep meg, hogy nem sikerült megérteni egy animénél, ahol még a rajongók is tudják, hogy lassan indul be, 4 rész után, hogy milyen maga.

A worldbuilding-et pl. 4 rész alatt nem tapasztalod meg, miközben az páratlan, ami a One Piece-ben megy.

2021. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Már megtudtam a háttérsztorijukat. Vagy fognak még kiderülni újabb dologok?
2021. ápr. 21. 22:27
 10/25 D-Mano ***** válasza:
45%

-Most komolyan több tucat részt várjak addig, amíg jó lesz az anime, HA egyáltalán jó lesz (nekem)?...


-A YuYu Hakuso 1990-ben kezdett, oszt' mégis teljesen élvezhető a rajzolása.


-Natsu, Ichigo, Naruto, Inuyasha, Urameshi, Asta, Gon mind teljesen szerethető/ szimpatizálható karakterek, de Luffy egyáltalán nem.


-Amúgy sem azt mondtam, hogy a One piece nem jó, hanem azt, hogy nem értem, hogy miért szeretik ennyien. (Bár mondjuk nem vagyok animefüggő, szóval csak akkor kezdek bele bármibe is, ha igazán felkelti az érdeklődésemet, és lehet, hogy a One Piece hossza kecsegtető az animefüggőknek...)

2021. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!