Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Kakegurui...

Mit gondoltok a Kakegurui animéről?

Figyelt kérdés
Nyilván sok benne a fanservice elem, ami hírhedtté teszi, de nekem nagyon tetszik az anime alapötlete és a hangulata. Csak nagyon lassan halad a mangája és ezáltal az anime elkészítése is. Ha láttátok mind a 2 évadot akkor mit szerettek benne, vagy miért nem tetszik nektek?

2021. ápr. 21. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött,bár egy kicsit túl elvetemültnek találtam.(Meg az sem tetszett,hogy először a legtöbb karakter egy rohadéknak van bemutatva pl. Mary vagy a körömtépkedő és aztán pedig,még is raknak bele olyan tulajdonságokat, amik megkedveltetik az emberrel őket. Ugyanakkor ott az az érzés, hogy na,de az elején nem ilyen vol. Kicsit nehéz elfeledni,megbocsátani, elvonatkozatni az eredeti személyiségüktől... Szóval nem tudom tisztán bírni a karaktereket.)
2021. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt láttam, nagyon felhypeolták, milyen egy beteg és zseniális anime. Mikor megnéztem, eléggé csalódtam. Nem tudom, hogy az én elmém ennyire beteg, hogy ezt nem tartom annak, vagy tényleg csak ennyi hype volt körülötte, a semmiért.

Egyik barátom annyira oda meg vissza volt érte, folyamatosan mondta, hogy nézzem meg, mert őt idézve: "baszott jó".

A sztori egyébként jó, a kivitelezés lehetett volna jobb is, de összességében nem rossz. Nem a kedvenc animém, de egynek elmegy.

2021. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Elég bugyuta az alapja, gyenge egy darab.
2021. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szar. Nincs igazi tétje, ezért csöcsökkel akarja eladni magát. Szerencsejátékos sorozatok között még mindig a Kaiji a csúcs.
2021. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még jó volt,de amint rájöttem,hogy arról fog szólni,ahogy egymás után győzi le a diáktanácsot a saját játékában (annak ellenére,hogy mind csalnak) már nem volt annyira élvezetes.


Viszont az egyenruhájuk valami kib*szott jól nézett ki :D

2021. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam mindkettőt, az első baromi izgalmas volt, nagyon tetszett, aztán a másodikban minden jó koncepciót sutba vágtak, behoztak egy csomó új, érdektelen szereplőt és konkrétan nézhetetlen lett.
2021. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!