Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kamisama Kiss, AKI NEM LÁTTA...

Kamisama Kiss, AKI NEM LÁTTA AZ OAD-OT ANNAK SPOILERES LEHET: Tomoe Yukiji-t is szerette, vagy tudja, hogy igazából Nanami-ba szeretett bele?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, mivel kicsit összezavarodtam és örülnék ha valaki kitisztítaná a fejem ezzel kapcsolatban. :D


Szóval:

A végén kiderül, hogy Tomoe Nanamiba szeretett bele, aki visszament a múltba, hogy megmentse, Yukiji pedig egyébként ki nem állhatta Tomoe fajtáját.


De akkor az a kérdésem, hogy miután Nanami visszament a jövőbe, Tomoe felvette a kapcsolatot Yukiji-vel? A lány hogyhogy elviselte a közelségét, mikor tudjuk, hogy meg akarta ölni?

Vagy csak akkor találkozott "vele" ismét Tomoe, ami az a sárkányszemes emlék? Addig hol volt?

Yukiji pedig végül a férjétől fogant gyerekkel vitte tovább a "gyönyörű barna hajú csajszik" vonalát 500 éven keresztül, Nanami-ig... Tomoe, ha azt hitte, hogy Yukiji-t szereti, akkor hogy engedte, hogy mástól legyen gyereke, vagy áh, mi történik? :')


Meg mikor kötötte azt a szerződést, hogy ember lesz? Tényleg összejöttek valamikor Yukiji-val, és mindketten ezt akarták? Dehát Yukiji nem szerethette, VALAKI SEGÍTSEN xd


Kérlek, te, ki idetévedtél, meg tudnád nekem magyarázni ezt a fordulatot letisztultan?

Könyörgöm! :'D



2021. ápr. 23. 15:13
 1/1 mesikeh05 ***** válasza:

Ez a kérdés természetesen bennem is megfogalmazódott. Szerintem nem vette fel Yukiji-vel a kapcsolatot, ha feltételezzük, hogy Nanami megváltoztatta a múltat, akkor Tomoe nem is tudja, ki az a Yukiji és minden emlékét elvesztette róla. És nem hiszem, hogy érezte volna Tomoe vagy bármilyen más yokai közelségét.


Tomoe ugye igaz, hogy a múltban úgy ismerte Nanamit, mint Yukiji, viszont az igazi Yukiji-t így már nem ismerte, szóval neki nyugodtan lehetett gyereke.


A szerződéses részt én se értettem. xd

2021. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!