Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Pontosan mi volt az Angel...

Pontosan mi volt az Angel Beats vége?

Figyelt kérdés

Korábban valaki írt ki egy hasonló kérdést, de a válaszok között nem találtam arra választ, amire én akarok választ kapni. Szóval spoilerveszély...


Az lenne a kérdésem, hogy ugye úgy ér véget az anime, hogy mindenki, Kanadével együtt tovább tudott állni abból a világból, azonban Otonashi nem tudta beteljesíteni a vágyát, úgyhogy örökre ott maradt a túlvilágon.


Viszont az ending utáni jelenetben látjuk, hogy sikerült reinkarnálódnia, és ismét találkozott Kanadével. Ezt hogy csinálta? Vagy én nem értek valamit? Amennyiben hülyén fogalmaztam meg, bocsánat érte! És köszi a válaszokat! :)


(Én nem bánnám, ha Otonashi reinkarnálódott volna. Nincs bajom a sad endingekkel, sőt, a kis szadista (és valljuk be, mazochista) énem nagyon is szereti ezeket, de Otonashi nagyon nem azt a sorsot érdemelte.)



2021. ápr. 23. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!