Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az AOT anime 4. évad vége az...

Az AOT anime 4. évad vége az hányadik chapter a mangában, és hol tudom olvasni magyarul? Légyszi linket is küldjetek.

Figyelt kérdés
Sose olvastam mangát, mert én könyvet csak könyv formájában szeretek olvasni. Esetleg rendes könyv (képregény) formájában meg lehet venni valahol magyarul (vagy angolul)? Rettenetesen felidegel, hogy már tudom, mi lesz a vége a sorozatnak a sok spoiler miatt.

2021. ápr. 24. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

115. fejezettel kezd, a zeke-levi-s jelenet kimaradt az animéből, de a 116. fejezettel zárult az anime


a másik kérdésedre meg nem tudok válaszolni

2021. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez egy nagyon jó oldal, igényes a fordítás, szerintem itt olvasd.


Ne lepődj meg, a mangában máshogy vannak a jelenetek mint az animében, mert a MAPPA úgy csinálta hogy letisztultabb legyen a sztori.


Igazából ha nem akarsz kihagyni jeleneteket akkor elolvashatod a 4. évadot az elejétől is. (91. fejezettől kezdődik)

2021. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!