Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor lesz Nami-nak hosszú haja?

Mikor lesz Nami-nak hosszú haja?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el nézni, de láttam képeket meg editeket, és már kíváncsi vagyok, hogy meddig kell még néznem, hogy hosszú haja legyen......................................

2021. ápr. 26. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 500.rész után.
2021. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj nemár
2021. ápr. 26. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Csak nézd onnan. Nem sok mindenről fogsz lemaradni abból a szempontból, hogy ne értenéd, miről van szó.
2021. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert? Semmi lényeges nem történik 400 rész alatt? (mert most tartok a 100. kötül)
2021. ápr. 26. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nehogy hallgass rá,hülyeséget beszél. Nézd meg a canon részeket, a filler arcokat kihagyhatod.
2021. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És melyikek azok *-*?
2021. ápr. 26. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt megtudod nézni,hogy az adott rész filler e vagy sem:

[link]


Értelemszerűen ami pirossal van jelölve azt kihagyhatod. (bár szerintem a többsége nem rossz)

2021. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. ápr. 26. 16:32
 9/9 anonim válasza:

Elég sok mindenről maradnál le ha átugranál ilyen sok részt. Kezdjük azzal, hogy a tagokat hogyan találják meg és hogyan lesznek a csapat részesei, és király képességek kialakulásáról. A részek alatt megismersz karaktereket, és el is kell búcsúzz néha tőlük. Ezt most nem a kifejezetten a csapattagokra értem. Érdekes az egész One Pieve világa, és ezek a részek alatt is jobban megismerheted. Az a lényeg, hogy mindenképp jó lenne ha nem ugranád át ezeket. UwU

További jó animézést! :D

2021. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!