Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Voltál már úgy, hogy egy...

Voltál már úgy, hogy egy animéből nem tudtál napi 1 résznél többet megnézni? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
(Nyílván arra az esetre gondolok, amikor több része is elérhető az animének, mielőtt valaki belekötne a kérdésbe.)

2021. ápr. 29. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert... nem volt rá időm? Vagy elment a net? Mégis mi más oka lehetne ennek? Amikor egyszerre dolgoztam és csináltam az egyetemi képzésem, akkor esténként sokszor annyira fáradt voltam, hogy akár egyetlen rész megnézése nélkül is lefeküdtem aludni az egésznapos hajtás után.
2021. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.


Az okát nem tudom pontosan(Talán az, hogy szívesebben csinálok mást), csak azt, hogy valahogy nem akartam tovább nézni azt az animét ami egyébként totál bejön.

Nem az volt, hogy untam, hanem egyszerűen nem tudtam magam rá venni, hogy tovább nézzem.


Egyébként vannak ilyen napjaim elég sűrűn, de a végén mindig tovább megyek egy kis szünettel.

2021. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már kb egy hónapja nem néztem animét, mert a suliban nagyon sok dolog volt. De most lesz egy kis időm szerencsére

Meg azért se néztem mert nem volt kedvem, pedig szerettem volna nézni (remélem valaki megérti)

2021. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt,hogy már nem találtam olyan animét abban a műfajban amit szívesen néztem volna,ezért ha végre találtam egy jót,akkor valamiért próbáltam nagyon lassan megnézni,bármennyire is akartam egy nap alatt befejezni az egészet,viszont így utólag belegondolva nagyon nagy hülyeség volt...
2021. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meló utáni fáradtság és kedvetlenség. Igyekszem csak a kedvenceimet nézni meg pár elsőre szimpi szezonost, abból is max 1 részre van erőm, energiám meg időm naponta.
2021. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Időhiány, fáradtság, vagy túlságosan is erős volt az anime.
2021. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. állandóan így vagyok. Nincs kedvem egyésznap feküdni, ülni bámulni a képernyőt egésznap. Nekem valahogy ez nem megy (sokszor), kell a mozgás.
2021. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Időhiányt már írták, de volt, hogy az adott anime érdekes volt ugyan, de mentálisan megterhelő, és nem akartam vele leszívni a hangulatomat (boogiepop phantom)

vagy egyedi és rövid volt, és pazarlásnak éreztem volna csak úgy ledarálni (mononoke)

vagy csak simán élveztem, és azt akartam, hogy minél tovább tartson (No.6)

2021. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ishuzoku Reviewers, mert hát napi egyszer szoktam csak csinálni :)
2021. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Vizet szörppel, mi?


:D

2021. ápr. 29. 23:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!