Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek Shanks gonosz?

Szerintetek Shanks gonosz?

Figyelt kérdés
A timeskip óta sejtelmes dolgokat csinált, emiatt néhányan úgy vélik ő valójában Luffy ellensége lesz, mintsem régi jó barátja.

2021. máj. 1. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Neeeem
Igen (bár összetörne a szívem:()
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt most hanyadik rész alapján kéne megítélnem? Csak azért kérdezem,mert jelenleg 627-nél járok és eddig fel se merült,hogy gonosz lenne.
2021. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd később még lesznek jelenetei. Tudod 900 felett vagyunk már
2021. máj. 1. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak konzerválni akarja a jelenlegi erőviszonyokat, és így egyensúlyban tartani a világot.
2021. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1-es beírod, hogy "shanks and elders", van 1 találkozója, de semmi konkrét dolgot nem tudunk, miért van ott


valahol a cake island után van, a levely arc 878-889, mikor a világtanács találkozó van

2021. máj. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod 1000 felett vagyunk már
2021. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Spoiler, ez a 1043-ik mangában lesz, még nincs fenn magyarul, épp ennek a Shanks teóriának jártam utána, amikor ezt a cikket találtam. Aztán, ahogy olvastam, az jutott az eszembe, hogy talán Shanks szándékosan hagyta nyitva a ládát Luffynak, hogy megegye az ördöggyümölcsöt. 🤔

2022. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 1043.fejezet már kijött és ez nem volt benne, csak fanrajz 😂 Az, hogy semmi köze a kérdéshez csak ráadás.
2022. márc. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint a legelső kép. De a cikk is csak egy teória.
2022. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!