Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted is beteges Juvia és...

Szerinted is beteges Juvia és Gray kapcsolata? (Maga Juvia)

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén szólva.
2021. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm,végre egy normális ember. Majdnem magamat kezdtem furának érezni,amiért gyűlölöm Juvia viselkedését, pedig mindenki más cukinak és teljesen normálisnak tartja, még a beteges vonzódását is.
2021. máj. 3. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg teljesen normális… mikor szerelmes az ember akkor van hogy hülyén viselkedik és saját magából csinál bolondot!

Amugy az normális hogy minden egyes női karakter epizodonként vetkozik le és ezzel senkinek semmi baja egyik félnek sem a sorozatban (viszont ha grey vagy valamelyik fiu karakter akkor mindenki ki van akadva főleg a lányok…) szerintem ez a fura a fairy tail világában

2021. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. A ship egyáltalán nem normális. A szobája Gray babákkal van kitömve, kisajátítja Gray-t pedig nem is az övé (ez a rivális hülyesége), ölelgeti meg rámászik pedig nem is akarja a másik fél. Lehet valaki szerelmes hülye, de ilyet senki sem csinál, ha csak nem elmebeteg.
2021. máj. 3. 18:30
 5/14 anonim ***** válasza:
De pont ez a lényeg hogy csinál ahogyan te mondtad nem normális szinten műveli de ez amugy pont olyan dolog ami nagyon is előfordul a valóságban is - ettől függetlenül nem sajátítja ki mármint meg annyiszor féltékeny de ha gray azt mondja neki hogy nem őt akarja akkor ezt juvia teljesen elfogja fogadni pont ezen fog majd menni a drama hogy gray sosem utasította el juvia “közeledését” nem tom láttad a sorozatot szoval SPOILER SPOILER SPOILER NE OLVASD TOVÁBB —— összejönnek… 😂😅
2021. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sajnos a valóságban is előfordul általában, ezeket az embereket szexuális zaklatóknak vesszük,de sokan vannak akik normálisan szerelmesek és őket el is fogadja a társadalom. (Én tapasztalatból tudom mondani, hogy az a fajta vonzódás baromi káros és megerőltető kikerülni és egy idő után a saját károdra akarsz már belemenni,mert elhiszed, hogy ez a helyes. Nem az. Már a szülők is sok gyerekbe ezt a fajta mentalitást nevelik bele azzal, hogy ha "bánt"-nyugottan értheted pszihológiailag is-akkor szeret. Az erőszak sosem megoldás, mondja egy nagyon bölcs mondás, márpedig a gruvia az erőszakon alapul Juvia részéről.)


Nagyon örülnék, ha ezt nem vicc tárgyának vennék az animék,hanem komoly problémának.

2021. máj. 3. 19:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező először is juvia sosem bántja greyt és még a társait sem hiába féltékeny rájuk! Ez nagyon fontos tényező valamint a szexualis zaklató nem ezt jelenti mert az az aki szexualisan zaklat (aktust követel) juvia részéről ez csak sima zaklatás illetve az sem mert gray NEM UTASÍTJA EL !

Tudod csak akkor zaklatás ha elutasítják mivel akkor nem kívánt de gray nem csinalta ezt

2021. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó nyilván az animében nem mutatják ilyen durván,de vannak pillanatai amik utalnak erre(szexuális zaklatás). Gray elutasítja őt,elég megfigyelni az arckifejezéseit,meg egyes párbeszédeit,de mivel humor alapnak van bemutatva ez az egész visszautasítás csak halványabb formában jelenik meg.
2021. máj. 3. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Valóban kissé túltolták ezt a Juvia oldalt. Ha egy kicsit elvettek volna Juviából, és adtak volna a többi karakternek, úgy pont jó lett volna. De most őszintén. X évig egymás nyakában van mindenki, és még csak egy kis vibrálás sincs. Az is mese habbal, hogy mikor Juvia és Gray úgymond együtt laktak nem volt semmi.

Szóval igaz. Kicsit sok a Juvia, de a többiek meg full vakok. Hiába az utolsó rész, ahol gyors elhadarják, hogy ez ezzel jött össze, az meg azzal, komolyan sem lehet venni, mert nem volt gyakorlatilag semmi utalás rá.

A kiakasztó inkább nálam az Erza rész. Annyira kínos és szerencsétlen lett a romantikus kapcsolata, hogy rendesen már nekem fájt a kínlódásuk.

2021. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9. Én kiakadtam azon,hogy együtt laktak, még ha nem is volt semmi.

Pfhhu én bevallom Jerza-t sem szeretem, túl sok volt nekem a szerencsétlenkedés és szerintem karakterileg sem passzolnak össze.

2021. máj. 4. 00:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!