Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Boruto-ban mikor lett Iruka...

A Boruto-ban mikor lett Iruka az igazgató?

Figyelt kérdés

Olyan 150 részig néztem régebben a Borutot, és most egy év kihagyással kezdtem el folytatni. Igaz ami igaz, egy időben filler listákat néztem és kihagytam a filler részeket, de azt hiszem bőven lemaradtam és elfelejtettem dolgokat.

Továbbá a kérdésem, hogy egy kis összefoglalót, emlékfrissítőt kérhetnék az első 150 részről?



2021. máj. 4. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem néztem még odáig sőt nagyon kevésen vagyok túl, de én nem emlékszek arra, hogy volt-e olyan jelenet a Borutóban, hogy Irukát kinevezik. Már akkor igazgat volt.
2021. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!!!



Kezdetektől Iruka volt az igazgató.


Nézd meg a Boruto filmet, az kB lefoglalja az első 90(?) epizód lényeges eseményeit (momoshiki máshogy néz ki miután megeszi kinshikit :D de ennyi). Utána ami lényeges, hogy megjelenik a 3. Otsotsuki is Urashiki, aki szintén a tailed beast-eket(magyarul nem tudom mi a neve) próbálja begyűjteni, először Shukakut akarja elkapni, elkupálja Gaarát, de Boruto és Shinki elmnekülnek, majd végül Sasuke segítségével egy időre lecsendesítik Urashikit. Ezután jön jópár fillér, közben Boruto néha aktiválja a kezén a "jelet" amit a Momoshikivel való csata közben szerzett. A 150. rész környékén pedig Boruto harcol egy taggal akinek a nevére nem emlékszem, (zöld hajú, kövér, és kieszi mások agyát majd átváltozik azzá akibe beleevett, Borutonak itt is aktiválódik a jel a kezén, és legyőzi azt a csávót, majd kiderül a zöld hajútól, hogy van egy titkos szervezet akik ugyanezeket a jeleket használják mint amik Boruto kezén is megjelennek, és Kara néven működnek. Lehet valamit kihagytam, már régen volt, de kB ez a lényeg.


Egyébként pont ezután kezd izgalmas meg érdekes lenni a történet most pedig kifejezetten jók az új epizódok.

2021. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!