Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto, konoha jelének mi a...

Naruto, konoha jelének mi a szimbóluma?

Figyelt kérdés
Ami a fejpantokon van, jel, annak ki a szimbóluma , mit jelent ?

2021. máj. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy levél.


Konohagakure jelentése levélrejtek vagy levelek közt rejtőző falu. A magyar fordításban meg Avarrejtek.

2021. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Levél a fejpánt szimbóluma. Nem tudtom meddig jutottál! SPOILER VESZÉLY!



Amikor Madara és Hashirama megalapítja Konohát Madara nevet ad a falunak. Felvett egy levelet ami a közepén lyukas volt. Támad egy gondolata, hogy legyen Konoha vagyis magyarul Lombot jelent. Így lett Konoha és a jel a lyukas levelet jelképezi.

2021. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, lehet rosszul fogalmaztam! Ezt tudtam, olyanra gondoltam, hogy maga a jel, mit jelent, mint például, a háromszög: az ember 3 fő összetevőjét szimbolizálja: test,szellem,lélek! Így gondoltam :(, de az is lehet, nincs neki!
2021. máj. 11. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ez már ezotéria.

2021. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtunkkal nincs mélyebb jelentése a levélnél, egyszerűen csak stilizálva van (mint az összes többi rejtek jele).
2021. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!