Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vélemény a Noragamiról?

Vélemény a Noragamiról?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 04:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rég néztem, valamikor 5 éve néztem újra, azóta nem láttam, de egyik kedvencem még mindig is, talán mert ez az anime volt ami késztetett arra, hogy még több animét megnézzek.

Jelenleg a mangát olvasom, ami jobban tetszik, mint az anime.

2021. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer nézhetős.
2021. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Abszolut nem egyszer nezhetos!

Tudni illik mind Japánban mind külföldön hatalmas sikert aratott!

Maga a történet is elég egyedi jól kidolgozott és érdekes!

Sajnos rossz évben készült mert akkoriban minden animének csak 1 max 2 évadot csináltak és mentek a következő projektre…

Akkor volt kb azaz időszak hogy még a 24 részes anime is qurva ritka volt a hosszabb meg már csak a one piece a fairy tail meg a naruto volt!

Remélhetőleg folytassák mert most egyre több régebbi anime kap folytatást

Mellesleg az animáció az nagyon jó

2021. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a hangulata zseniális volt, opening szintén,de sokszor Yato "őrült" viselkedése elvette a lelkesedésem az animével kapcsolatban. Illetve befejezetlen.

10/7

2021. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
4-es pont az “őrült” gyerekes viselkedése a lényeg benne 😅😵🧐
2021. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
:/ Attól még lehet az a véleményem, hogy nem tetszik.
2021. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Az már mellékes mert SPOILER aki nem látta!!! Yato egy eléggé sötét isten volt a múltban ezt kellett megtennie hogy ne haljon meg azaz embereket ölni válogatás nélkül! Emiatt úgymond teljesen megtört és változtatni akart ez azért jó benne mert a való életben is hasonló viselkedést vesznek fel a megtört emberek 😳🧐
2021. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Már miért lenne mellékes a véleményem, mikor a kérdés pontosan ezt kéri?

Relatív,hogy kinek mi a jó benne,nekem nem tetszik. Sokkal jobban a sötétebb, komolyabb éne,ha végig az maradt volna 10/9 lenne az anime.

2021. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek más tetszik, valakinek a komoly, valakinek a bohókás karakterek jönnek be, ez felett nem kell összeveszni és nem kell bizonygatni semmit..
2021. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
8 félre értettél nem a kérdésként a véleményed hanem hogy az mellékes hogy neked nem tetszik ez az énje mint story mivel ez pont hogy csak hozzá add az élményhez mivel yato változni akart egy jó Istennél válni aki segít az embereknek emiatt is mellékes hogy most neked vagy nekem mi tetszik!
2021. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!