Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animebeli lányból...

Melyik animebeli lányból vennétek figurát?

Figyelt kérdés
Olyan sok szép meg kedvenc lány van, hogy nem tudok választani, de csak egyre van keret jelenleg. Ehhez kérnék javaslatokat, tippeket. Előre is köszönöm!

2021. máj. 23. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Én Holdtündérből
2021. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Én hxh-ból neferpitou-t venném
2021. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Egyikből sem. Szerintem ezek a figurák giccsesek és egyszerűen nem mutatnak odaillőnek semmilyen környezetben, ha csak nem valami weeb főhadiszállást épít az illető.
2021. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hallgass a saját ösztöneidre hogy kit választanál, én egyértelműen Nakano Miku-t választanám :)
2021. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nero/secre Black Clover. Bár figura helyett a madárformás kulcstartó lenne jobb.
2021. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Én a helyedben lerajzolnám a legkedveltebb karaktereimet és ha elég minősigi akkor mehet a falra A4-es méretben fénykép keretben.Egyébként Sakurakouji Sakura lenne a Code Breaker aminéből. Nem költeném a pénzem ha nem muszály, föleg úgy hogy pár év múlva már réges rég elvesztetem volna.
2021. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!