Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van animés rítusod?

Van animés rítusod?

Figyelt kérdés
Főként arra gondolok, hogy van-e olyan, amit rendeltetésszerűen minden évben megnézel, mert nem tudod megunni. De minden egyéb hóbort jöhet

2021. máj. 24. 01:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
10-es, 2006 óta? Én akkor már évek óta animéztem. Ha te öreg vagy, akkor én már matuzsálem. XD
2021. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is az One Piecevel vagyok úgy, mint a 7-es, csak nyilván nem kezdem el az egészet előről. Én sosem szoktam hetente nézni az animéket, az One Piecevel is így vagyok, csak nyilván ennél nem tudom megvárni azt, hogy befejezzék, ezért fél évente leülök és megnézem azt a 20-30 részt, ami abban az évben addig kijött.
2021. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
11-es, azért, mert előtte nem volt lehetőségem, Nem volt német csatorna, ezért csak azt tudtam nézni, amit az RTL Klub leadott, plusz egy-két anime VHS, mint az Ezüst Nyíl vagy Candy Candy. ;) Én is animéztem már azelőtt is, csak nem volt meg a "rituálé".
2021. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
13-mas, 2002-ben én már kaptam japán nyelvű animét DVD-re kiírva. Persze kölcsönbe. Levelezőtársak meg voltak. Német RTL2 volt, előtte ott volt az RTL Klub ugyebár a '90-es években. Még előtte M1, M2, Szív TV (ami megszűnt) a '80-as évek közepe-vége felé. Csak ugye akkoriban nem tudtuk, mit nézünk. XD
2021. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Mázlista, én akkoriban "ölni tudtam volna" egy ilyen lehetőségért. :D Dvd lejűtszónk ugyan nem volt, de PC-n tudtam volna nézni. Viszont 2006-ban lett saját gépem, amikor nem kellett ölre menni a tesómmal, hogy mit nézzünk rajta. Azért onnan számolom, meg azért is, mert akkor voltam először conon.
2021. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Faszert kell leszavazni a valaszokat
2021. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Váó, nem gondoltam volna, hogy ennyi választ kapok :D Köszönöm mindenkinek aki írt, ment a zöld!
2021. máj. 25. 01:18
 18/20 anonim válasza:
Inuyasha, imádom tesómmal megnézzük minden évben mert ez volt az első ani.e amit láttunk még ovis korunkban és onnantól kezdve animézünk nálunk ez hagyomány
2021. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden áprilisba megnézem a your lie in april-t, és minden télen a toradora-t. Ami nem mindig és nem mindet az nyáron a kill la kill, hxh, boku dake ga inai machit... még biztos van, de ennyit jutott eszembe
2021. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a Guilty Crown-t szarrá néztem és ha megjön a JAMO S 810 arra is ráfogom küldeni. De most ez totál szubjektív hogy kinek mi jön be és miért.
2021. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!