Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Vinland saga című animének...

A Vinland saga című animének van valami hír a második évadáról?

Figyelt kérdés
Lesz egyáltalán? Ha lesz, akkor mikorra esedékes??

2021. jún. 3. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni semmit, nem jelentettek be semmit. Semmi sem biztos.

Ha engem kérdezel szerintem biztos lesz, már csak a számok alapján is amit az anime produkált, mint nézettség mint profit.

De ha lesz akkor biztos, hogy minimum jövőre.

2021. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es Bocsi de van hir be van jelentve csak pontos dátum nincs!
2021. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elküldenéd azt a hírt ahol bejelentették? Én nem találok semmit.
2021. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

"Is there a Vinland saga season 2?

Well, the makers and studio are tight-lipped about the second season. As far as I understand, season two is already in production. [...] Expect Vinland Saga season 2 to arrive in late 2021 or early 2022."


Azaz lesz második évad, csak egy kicsit későbbre lesz várható majd. 2021 vége és 2022 elejei időpontra saccolnak azok, akik az interjút készítették, mivel az anime készítői a szöveg szerint eléggé szűkszavúak voltak. Habár nem értem, hogy mi az összefüggés, de a lényeg az, hogy valószínűleg várnunk kell majd kicsit, míg kijön a következő évad.

2021. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!