Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz 3.évad az Isekai Maou to...

Lesz 3.évad az Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu animéböl?

Figyelt kérdés
lesz vagy nem lesz:d?

2021. jún. 13. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy azt a pénzt és az animátorok munkaidejét valami jobb sorozatra fordítják inkább. Ez a sorozak még a maga kategóriájában és bármiféle előítéletet félretéve is egészen rossz. Második évadot sem érdemelt.
2021. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1- esnek részben igazat adok, viszont én ennek ellenere is jól szorakoztam rajta. Tényleg nem egy világmegváltas, de ha nem vársz tőle sokat, kikapcsolódásra jó.
2021. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

#2

A probléma ezzel az, hogy ettől függetlenül vannak sokkal jobb sorozatok. Olyanok is, amit folytatás nélkül hagytak, amivel jobban lehet szórakozni. Valószínűleg ez is azért kapott folytatást, mert olcsó a licenc.

2021. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Egyes na igen egy nagyon rossz anime!!!!!!

És igen pl azt a szaros pénzt felhasználhatták volna a titan harcokra az attack on titanból! Vagy mind azok sorozatára amik megérdemlik!!! Pl a berserk sorozat

2021. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

#4

Akármilyen gyenge, azért még ennél az animénél is jobb helye volt annak a pénznek, mint az Attack on Titan-nál.

2021. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%
nekem tetszett az anime de tényleg lehetett volna jobbis.
2021. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

5 hogy mondhatsz ilyent te idióta? ":DD az hogy te szeretsz trollkodni meg kötekedni meg a fost nézni...

az attack on titan mint történet messze az egyik legjobb az utolsó évada meg plafon magasra tette a dolgokat! tudom az ilyen kis hülyék mint te nem tudják értelmezni a bonyolultabb és magasabb műveket... lehet olvasni shakespeare-től a tempestet!

2021. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó jó ez szép és jó hogy itt lemondjátok a másikat csak azért mert más tetszett neki ez oké



De a kérdésemre a válasz az nem?

2021. jún. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!