Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha szereted az animet, akkor...

Ha szereted az animet, akkor van hozzád egy fontos kérdésem. Van olyan anime karakter, akit különösen kedvelsz? Ha van, ki az?

Figyelt kérdés
Ha a név mellé még egy képet is küldesz a karakterről, térdre borulok előtted •〰•

2021. jún. 19. 19:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Misaka Mikoto

[link]


Uchiha Sasuke

[link]


Sakai Yuuji

[link]

2021. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Aizawa Shouts

[link]


Goji Satoru

[link]


Kakashi Hatake

[link]


Yami Sukehiro

[link]


Sanji

[link]


Levi Ackerman

[link]

2021. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
22-es vagyok Aizawa* Shouta*
2021. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

22-es megint még egyet elbasztam

*Gojo*

2021. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Kageyama Tobio - csodálom őt, hogy mennyit változott az anime során. És szeretem benne a kitartását és a személyiségét is nagyon bírom. A komolyságával és csendességével tudok azonosulni, mivel nagyrészt én is ilyen vagyok.


Mikasa Ackerman - Elég kezdő vagyok az Attack on Titan fandomban, de a lány megfogott. Kitartó, erős és vagány, ha élő személy lenne, tuti haverkodnék vele :D


Karma Akabane - Sokan a rosszfiút làtják benne, de ennél összetettebb karakter (ez csak az én véleményem) és bevallom, bejön nekem ez a rosszfiú imidzse. :D


Ashy Lynx - Őt is csodálom a kitartásának köszönhetően. Kamaszfiú létére vezére volt, egy utcai bandának. Ez azért nem semmi. Az anime során láthatjuk, hogy valójában mennyire elveszett, ennek ellenére tudta állni a sarat.


Reki Kyan - Mindenki életében kell egy Reki : D. Nála optimistább szereplőt nem igen találtam. Engemet is motivált arra, hogy legyek derűlátőbb. Elfogadnék egy ilyen barátot. :D


Fushigoro Megumi -Egy az egyben én vagyok. Nagyon is tudok vele azonosulni. Én is csendes vagyok főleg, ha hülyékkel vagyok összezárva ( értd Nobara és Itadori). Nem utolsó sorban,elég jól néz ki.

2021. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: kép helyett indoklást írtam, remélem nem baj :D
2021. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!