Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » My hero academia manga olvasók...

My hero academia manga olvasók! Egy kicsit meg vagyok most kavarodva. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

SPOILER


Deku most tényleg elmegy a U.A.-ből ugye? De vissza fog valamikor térni?


A másik kérdésem pedig az, hogy csak szerintem változott meg a személyisége a nagy csata után? Olyan, mintha megtört volna a veszteségek miatt. Ti mit gondoltok?


Spoiler vége



2021. jún. 20. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER



1.Igen, elmegy. De azért, hogy ne legyen veszéllyel a többiekre. Nem tudom, hogy vissza fog-e menni, de az osztálytársai még biztos sokat fognak szerepelni, hisz mind fontos szereplők.


2.Én nem mondanám megtörtnek. Minden képpen megkomolyodott, de szerintem nem tört meg. Még mindig sokat mosolyog, még mindig ugyan az az optimista gyerek aki mindig csak segíteni akar az embereknek. A jelenlegi állapotára biztos rá tesz az is egy lapáttal, hogy nincsenek mellette a barátai. De ez biztos változni fog.


(Hozzá tenném, hogy az utolsó kb 2-4 részt nem láttam, de nem hiszem, hogy ez most olyan sokat számít)

2021. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem azért vissza fog menni egyébként, mert eléggé elkeseredtem, amikor megtudtam, hogy mi fog történni. :(
2021. jún. 21. 21:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények :)
2021. jún. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!