Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Psycho-Pass inkább nőknek...

A Psycho-Pass inkább nőknek készült anime?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Elvileg seinen anime, az meg felnőtt férfiakat célzó műfaj.

Ha már mindenképp be kell skatulyázni, elég "férfias" a stílusa, a mondanivalója.

2021. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Onnan tudod hogy egy animét nőknek csináltak hogy eléggé b.zis (Pl. K projekt - sikerült végigszenvednem a filmet mert a 2/3-nál jöttem rá hogy kb. 3 nő van az animéban és egyik sem fontos vagy emlékezetes karakter. Viszont tele van fanservice csávókkal)
2021. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
2-es, ennyi erővel meg minden pasiknak készült anime k*rvás, mert tele van nagymellű nőkkel, kibukkanó bugyikkal (alias fansersvice) és a hordányi nő mind a főszereplő pasiba szerelmes.
2021. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt men mondtam hogy a te állításod nem igaz. De a shoujo animék tényleg elég b.zisnak tűnnek férfiszemmel nézve. A csajok meg gondolom nem szeretik az általad említett fan servicet a shonen animékben
2021. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, nem minden shoujo anime b*zis, még pasi szemmel sem. Nemcsak a K-hez hasonlóak vannak, hanem ott vannak a sima kis romantikusok, mint a Clannad, Ao Haru Ride, Ai Yori Aoshi, Orange, stb. Azokban mutass nekem ún. b*zis dolgot. Nem kéne általánosítani, mert shonen-ben sem csak a fanservice-es hárem van. Nőként shonen-t is nézek, és fura mód, ki tudom kerülni a nagymellű, bugyimutogatós háremeket.
2021. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eltértünk a témától...
2021. jún. 24. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, ki tudja...
2021. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
#1 A psycho pass nem seinen😅😅
2021. jún. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagytudos ***** válasza:
#8 viszont nem is shounen mivel azt mangáknál, meg talán light noveleknél használják, a psycho pass anime original
2021. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!