Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A jujutsu kaisennek hány...

A jujutsu kaisennek hány része van?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az 1. évad 24 részes, de jött ki további évad már? Nem találtam, ami lehet az én hibám, viszont örülnék, ha kedves választ kapnék. <3

2021. jún. 26. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs további évad.


Lesz ebben az évben egy film, de ahogy az ismertetőt látom, ez csak amolyan összefoglaló szerűség.

2021. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Japánban December 24. jön ki a Jujustu Kaisen 0, ami igazából a mostani másodévesekről szól, amikor elsőévesek voltak.


Körülbelül 3 hónappal később, az amerikai mozikban lévő debütálás után fog megjelenni Blu-Ray-en, és a fordítók akkor fogják magyarra lefordítani hogy jó minőségben tudjuk nézni.


Ha nagyon érdekel, angolul megtudod találni és elolvashatod.


A Jujutsu Kaisennek 24 része van eddig, a második évadot még nem jelentették be, de nagy valószínűséggel lesz mivel még bőven van a történetből.

2021. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! <3
2021. jún. 26. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!