Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Black Clover című anime el...

A Black Clover című anime el lett kaszálva, vagy fogják még folytatni?

Figyelt kérdés
Heló mindenkinek! A fent olvasott kérdésre keresem a választ.

2021. júl. 4. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az animének összesen 170 része van, már befejezték.
2021. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs hivatalos infó arról hogy folytatnák, de benne van a pakliban mert elég sikeres volt, és esősorban azért fejezték be mert az anime utolérte a mangát.
2021. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Van benne potenciál, de gyengéi is, amik lehúzták. Egyszer, hű de epic érzésen volt, máskor mi ez sz.r? Én mozifilmet is el tudok képzelni mint lezárást.
2021. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez az egyetlen never ending shounen, amit nem untam meg és dobtam. Egyedül a Charmi karakter irritált, de nagyon. Ilyennel elcseszni.
2021. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, én is reménykedtem benne hogy egy kicsit "komolyabbá" teszik a karaktert, dehát ez van. Mindenesetre sajnálnám ha nem folytatnák, elvégre alapanyag remélhetőleg bőven lesz hozzá.
2021. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Lesz belőle mozifilm, nem tudni még mikor pontosan. Szóval nem nem kaszálták el, ha a film jól teljesít és a manga még mindig fut, akkor jó eséllyel visszatér egy ponton valamilyen formában az anime.

2021. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia! Lesz folytatása az animének, azért állt le mert utolérte a mangát. De ha rákeresel hogy “ black clover 171.rèsz” akkor ki fog adni róla trailereket. Amúgy ez már a második alkalom hogy le állították, mert a 60.-ik rész után is volt egy szünet. (ez a szünet 1 évig tartott). Most nemtudom meddig fogják húzni, de biztos hogy lesz. Az is lehet hogy a korona vírus is közbejátszik. De jönni fog!
2021. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!