Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is észrevette vagy csak...

Más is észrevette vagy csak én látom így, hogy sok jó anime csak 6,5 körüli pontszámot kapott MAL- on, pedig többet is megérdemelne, ha így látod te is, mely animét írnád példaként, amelyik méltatlanul alacsony pontszámot kapott szerinted?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont lesz*rom a pontszámokat.
2021. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Vannak anime-manga puristák akik a jó animéket is lesz.rozzák. Ez inkább olyan sznob dolog mint pl. a filmeknél is vannak olyan esztéták akik csak a művészfilmeket tartják jó filmeknek.

Animénél/mangánál meg - én beszéltem egy ilyen emberrel - olyan műveket néznek/olvasnak mint pl.:

NHK ni Youkoso, Himizu, Oyasumi Punpun, Serial Experiments Lain, Haibane Renmei, Evangelion (sorozat + EOE film), Hoshi Mamoru Inu, Mushishi

2021. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi ez a "sok", mivel én is csak 1-2 művet tudok, ami oda kerül és azt értem is, hogy miért. Ok nélkül még nem igazán láttam ott semmit.
2021. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Puristákból és hardcore sznobokból nincs annyi, hogy komolyan befolyásolják egy akár csak közepesen népszerű anime pontszámát.


Sokkal inkább, mint legtöbb hobbi esetén, az animézés is nagyon felhígult casual nézőkkel, akinek a szó szoros értelmében nincs ízlése. Egy bizonyos fajta animét néznek, azok közül is a legfeljebb 5-6 éveseket és ami nem olyan, azt fikázzák.

2021. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!