Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Whitebeard úgy értette, hogy...

Whitebeard úgy értette, hogy Roger Joyboy eljövetelére várt?

Figyelt kérdés
És ha már itt tartunk, ez a Joyboy ugyanaz a Joyboy lesz, aki Raftelen hagyta a One Piecet és ígéretett tett a Halembereknek, vagy valaki más, aki tovább viszi az akaratát?

2021. júl. 5. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nem tudni! oda sem tudja még...!

a mangában sem jelent meg ezt öszintén max 5 de akár 10 év múlva tudjunk meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem vicc oda ezt csinálja sajnos

2021. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 éven belül vége a mangának
2021. júl. 5. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Aha../ persze hivatalos bejelentés?

Ha csak oda annyit mondott hogy hamarosan az nem jelent semmit sem… egy párszor eljátszotta ezt utoljara 5 evvel ezelőtt…

2021. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem így értette, bár még csak teóriáim vannak.

Azt ugyan nem tudjuk, hogy Rogerék mit találtak Raftelen, de azt mondták, hogy túl korán érkeztek + Roger mondta, hogy bár egy korban élhetne Joyboy-al. Ebből én azt szűröm le, hogy Joyboy lesz az, aki majd ha megtalálja a One Piece-t, megváltoztathatja a világot.

Úgy tűnik, Oden sejtette, hogy kb 20 év múlva fog eljönni, gondolom a jóslat miatt (ami nagyjából 25 évvel Oden halála előtt történt). Ugye a jóslat szerint 10 amíg megszületik, 15 mire felnő. Ez nem Joyboyra vonatkozik, hanem Shirahoshira, viszont a tenger császárai azt mondták, hogy nemsokára megszületik itt, aki parancsol nekik, és egy másik is, egy másik tengeren. Valószínűleg ez az utóbbi lehet Joyboy, akire a Noah vár.

És szerintem nem ugyan az a személy lesz, egyrészt azért, mert az eredeti Joyboy minimum 900 éves, másrészt meg mintha Neptun azt mondta volna, hogy Joyboyra, vagy az ő leszármazottjára vár az ígéret hajója.

Bocs, ha kicsit zavaros lett, remélem azért érthető 😅

2021. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én jól tudom (javítsatok ki ha tévedek) Wano, az utolsó sziget, aztán jön az a sziget, ahol a One Piece van és ha tényleg csinálta azt Oda, hogy bejelentette, hogy nem sokára befezi, de nem tette meg, azért lehet, mert közben kellett neki valami ihlet, egy történet kitalálása, nem 5 perc, kutatni kell, ha úgy tetszik, mint Jiraiya 😅
2022. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!