Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Nanatsu no...

Mi a véleményed a Nanatsu no Taizai lezárásáról, csak számomra lett gyenge, közömbös, érdektelen az egész történet a vége felé?

Figyelt kérdés
Csak azért néztem már végig, mert nem sok volt hátra és nem szerettem volna félbehagyni, ha már annxi évadot végig szenvedtem.

2021. júl. 6. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsiették. 2 epizódba beletömöríteni a Chaos arc-ot, ami így felépítve se volt rendesen...
2021. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga a Chaos arc felesleges volt (eleve a mamgaban is ) …szerintem azert tomoritettek 2 reszbe, mert a mangaban se volt tul hosszu.

Egyébként szerintem se volt jó a befejezés, de ezért nem lehet az animét okolni, mert a mangában is ez volt. Sok lehetőség volt ebben az animében, de az új studio óta katasztrófa volt az animáció, ami segithetett volna, hogy ne “tunjon fel” a sz.ar sztori.

2021. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hm, miről beszélünk? AZ utolsó évad majdnem teljesen katasztrofális lett.

Elég jó anime lehetett volna végig, de más stúdióval kellett megcsináltatni a végét...

2021. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Évad: zseniális kevés ecchi

2. Évad: oke elmegy vártunk már rá

3. Évad: animáció total katasztrófa el rontoja a jó storyt!

4. Évad: az animáció sokkal jobb lett de mi van a story-val? Most akkor ez dragon ball? Vagy valami klisé? Miért van ennyi plot hole benne?

5. Évad: utolsó évad… most akkor mi van? Klisé + plot hole… miert basztak el????!!!!


Kb a sorozat erről szól! Az elso évad mindent vitt utána a színvonal egyre rosszabb lett főleg a story!

Ebből az animebol egy új shounen királyt lehetett volna kihozni de sajnos át ment egy ecchi sablon klisé plot hole-ba…!!!


Az egyik legnagyobb csalódás animék terén! A karakterek a vége fele nevetségesen erősek lettek de mind ezt úgy hogy sok érdekes karaktert kiírtak benne akik meg ugyan olyan gyengék maradtak!

Gillthunder karaktere az egyik legjobb de egyre kevesebb szerepet kapott míg nem eltűnt! A fő istennőről teljesen elfeledkeztek hogy azzal mi történt

A szent kincsek értelmét vesztették sem eredet sem rendes bemutatás pedig nagyon rá feszültek!

Először szürke demon majd 10 parancsolat akikhez képest a szürke demon egy kis baba… utána a fő démonok chander és a masik és így tovább… lényegeben egy végtelen erő piramis…

Akkora power balance pusztitás volt hogy csak na!

Az ecchi egyre többet szerepelt benne sajnos az ecchi az mindig a hanyagság illetve hanyatlás jele!

Arthur szuper gáz harca!!!

2021. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na meg az egyik legjobb karakter, Escanor halála. Bár legalább érte tudtam sírni.
2021. júl. 6. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

#5

Azzal pont nem láttam gondot, mivel az volt az egyetlen, amit viszonylag jól meg tudtak csinálni az utolsó season-ben.

2021. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6, igen, ezzel egyetértek.
2021. júl. 6. 21:58
 8/9 Norbert097 válasza:
0%
Escanor meg se halt benne.
2021. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8, te akkor még nem nézted végig.
2021. júl. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!