Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Coprpse Party-nál durvább...

A Coprpse Party-nál durvább Animék?

Figyelt kérdés
Például az Ito Jujni Colletion durvább? Ezen kívül a Hirhurasgi vagy a Genocyber durvább vagy betegebb? Főként az Ito Junji Collection-ra érdekel a válasz. Ha van olyan ami mindkét durvább írjátok meg! Covid alatt néztem pár animét de eredetileg nem. Melyik a legdurvább?

2021. júl. 6. 16:19
A kérdező szavazást indított:
Coprse Party
Higurashi
Ito Junji Colletion
Genocyber
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Shoujo Tsubaki lesz a válasz.
2021. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttad mindet?
2021. júl. 7. 18:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha igen ezek közük a Corpse Party a legdurvább? Hogy van a sorrend a leírtak közül?
2021. júl. 7. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, láttam mindet. Nálam ez a sorrend:

1. Genocyber (legalábbis pár jelenete)

2. Ito Junji Collection

3. Higurashi

4. Corpse Party


Valóban a legtöbb vér és belső szerv a Corpse Partyban van, de annyira túltolja, hogy komolyan vehetetlen. Horrornak értékelhetetlen, mert feszültségkeltésnél teljes kudarcot vall. Ebben Ito Junji pedig profi, igaz az anime nálam nem igazán működött...a mangák miatt tettem előre.

2021. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 valaki azt írta a Genocyber véresebb mint a Coprse Party. Az Ito Junji eléggé lerombolta a hangulatokat pedig csak a 2. Részig jutottam.
2021. júl. 10. 16:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!