Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok romantikusabb...

Ajánlanátok romantikusabb fantasy shounen fight animéket?

Figyelt kérdés

Minden shounen animében van romantikus szál. Nem Naruto, Fairy Tail, FMA, Hero Academia, vagy ilyesmi érdekel. Olyasmi érdekelne, amiben a romantikus szál tényleg fontos.

Mint a Sousei no Onmyouji, ami az egyik kedvencem a műfajból, esetleg a Re Zero (bár annak a romantikus szála nem a legjobb), vagy mint a SAO (bár azt kimondottan nem szeretem).


Az Inuyashával szemezgetek egy ideje. Az illik a leírásra, vagy hasonlít a Souseire?



2021. júl. 9. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Az Inuyasha technikailag akció-shoujo, nem shounen, szóval már ebből adódóan is sokkal romantikusabb, mint az átlag shounen anime. De ugyanúgy vannak benne démonok, nagy kardok, meg harcjelenetek bőven, szóval szerintem érdemes megpróbálkoznod vele.


A másik ajánlásom a Noragami. Ez tényleg shounen (japán istenek, ayakashi-vadászat), és a románc is fontosabb/egyértelműbb benne.

2021. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

A Noragamit láttam, nekem nem tetszett... nem tudom megmondani, mért. Nagyon nem ragadt meg bennem. De köszi!

2021. júl. 9. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inuyasha

Douluo Dalu (kínai donghua)

Ranma 1/2

2021. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2021. júl. 9. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na végre valaki ismeri és kedveli Sousei no Onmyouji- t, sok hype anime mellett méltatlanul nem ismerik a magyar animések, pedig nagyon jó. Engem könnyekig meghatott. Sajnos nem tudok jobbat.
2021. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Souseit még akkor néztem, amikor kijött... sajnos nagyon hamar meguntam.
2021. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az InuYasha tulajdonképpen fantasy horror - romantikával társítva. A legtöbb helyen pont ezt nem kategorizálták be nem szerinti műfajba.
2021. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!