Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok javasolni animéket a...

Tudnátok javasolni animéket a listámon alapján?

Figyelt kérdés
death note, kamisama hajimemashita, fruits basket, kaichou wa maid-sama, horimiya, attack on titan, tokyo revengers, nana

2021. júl. 13. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Jujutsu Kaisen, Ao Haru Ride, Tokyo Ghoul, Bungou Stray Dogs, Paradise Kiss
2021. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kakuriyo no Yadomeshi
2021. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Fullmetal Alchemist

Clannad

Air

Ao Haru Ride

Orange

Monster

Banana Fish

91 Days

2021. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Blue exorcist

Jujutsu kaisen

Assasination classroom

2021. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Aonime ***** válasza:
63%
Code geas
2021. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Death Notehoz hasonlók:

- Code Geass (ugyanúgy antihős zseni főszereplő, aki ugyanúgy az igazságtalanság ellen lép fel erőszakkal. Kvázi ugyanaz a sztori, csak én a Code Geass-t sokkal jobban szeretem. Itt van amúgy egy zseniális videó, ami összehasonlítja a két animét: https://www.youtube.com/watch?v=fl_CSk3AKQc)

- Yuukoku no Moriarty (klasszikus Sherlock Holmes sztori, Moriarty eredettörténet. Ha kedveled a Holmes sztorikat, ajánlom!)


Horimiyához hasonlók:

- Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai (egyik személyes kedvenc animém. Romantikus, dráma)

- Clannad, Clannad: After Story (másik személyes kedvenc animém. Hangulatában semmi köze a Horimiyához, azonban rengeteg ötletet vett innen. Az első évad annyira nem jó, én az After Story-t imádom. Az első évad nagyon abszurd vígjáték, a második évad nagyon durva dráma.)

- Hige o Soru. (Nem ez a teljes címe, de túl hosszú a címe, hogy csak így leírjam. Romantikus.)

- Yahari Ore no Seishun Lovecom wa Machigatteiru (gimnazistáknak kötelező darab, máig a legjobb gimnáziumi sztori, amihez szerencsém volt. A kirekesztésről, a magányról, a társfüggőségről szól, valamint a barátságról meg a szerelemről, lévén romantikus)

- The Quintessential Quintuplets (újabb címbajnok. Romantikus, vígjáték. Én kedvelem, de semmi különös.)


Attack on Titanhöz hasonlók:

- Fullmetal Alchemist (európára hajazó fantasy világ, durva történet, jó openingek. Két változat is van. Mind a kettő ugyanazt a mangát dolgozza fel, de cselekményileg szinte semmi közük egymáshoz. Sokan a Brotherhoodra esküdnek, én viszont talán a Bölcsek kövének nyomábant jobban szeretem. De mind a kettő zseniális. Itt van amúgy egy jelenet egy zseniális AOT szinkronparódiából, ami remekül leírja az azonosságokat a művek között: https://www.youtube.com/watch?v=hjNI6QWS35Q&t=184s)


Tokyo Revengershez hasonlók:

- Boku Dake ga Inai Machi (Szintén óriási kedvencem. Ha ezek közül csak egyet nézel meg, ez legyen az. Időutazás, krimi, barát megmentése, a Tokyo Revengers kábé ezt másolta, csak nem sikerült ilyen jól. Fantasztikus soundtrack, sztori, karakterek, meg minden.)

- Steins;Gate (Szvsz a valaha készült legjobb időutazós sztori. Persze, nem láttam minden időutazós művet, de ezt a mondatot rengeteg embertől hallottam már, szóval nem csak az én véleményem. Időutazás, sci-fi, thriller, van benne kis vígjáték meg romantikus szál is. Ne hagyd ki! https://www.youtube.com/watch?v=hjNI6QWS35Q&t=184s)


Remélem tudtam segíteni! Le fognak pontozni, az hétszentség, de ha a kérdező segítségére lehettem, akkor pont nem fog ez érdekelni. :D

2021. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Tensei shitara Slime datta ken mindenképp ajánlatos. Aztán vagy imádni vagy utálni fogod.
2021. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fate/ kaleid liner prisma Illya
2021. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek!! es hatos kommentelo, nagyon koszonom hogy leirtad mindegyikrol hogy mirol szol, sokat segitettel ezzel:))!!!
2021. júl. 17. 01:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :D
2021. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!