Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted/neked melyik a...

Szerinted/neked melyik a legkülönlegesebb rajzolasú anime?

Figyelt kérdés

Ma fejeztem be a Kaguya-hime no monogatarit (ghibli 2013) és csak wow, a megszokottol eltérő, mégis kifinomult, sok munkát igénylő "stílust" választottak. Az első perctől fogva imádtam, bár a kérdés még továbbra is ott motoszkál a fejemben, hogy miért is pont így rajzolták meg?

A fenti kérdés egyértelmű, melyik az az anime nektek, ami elrugaszkodik a megszokottól és valami újjal robban be az anime világába



2021. júl. 14. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Az első ilyen, amivel találkoztam kezdőként a Monogatari sorozat. Először abba is hagytam, de szerencsere folytattam, megérte. Mai napig egyik legjobb animé ek tartom, amit eddig láttam.

A másik a Jojo's bizarre adventure. Na mondjuk ezt dobtam kb. 4- 5 rész után, de nem a grafika miatt.

2021. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Számomra ezek:


Gokusen

Gilgamesh

Ergo Proxy

Noein: Mou Hitori no Kimi e


Mindegyik elég egyedi grafikájú anime.

2021. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

No game no life nagyon szépen és jol használja a színeket a világa szép színes mind a sötét hideg éd a világos meleg színeket

Amigy jojot nem ertem hogyan lehet dobni 😅😂 főleg 5 rész után mert kb semmit sem tükröz!

Ha ezzel a szokásos energia ki-vel van a gond akkor nézd tovább! A szerző ezt is be látta és idejében be hozott egy új egyedi dolgot (pont akkor rajzolta a mangát mikor a dragon ball emiatt is volt változtatás)


És igen a jojo egesz látvány eleme főleg mikor megváltoznak a színek maga a karakterek és tájak színei is!

2021. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sorozatok:


Gankutsuou

Mononoke

Yojouhan Shinwa Taikei

Jinrui wa Suitai Shimashita

Kemonozume

Aku no Hana


Filmek:


Tenshi no Tamago

1001 Nights

Fantascope: Tyolostoma

Kanashimi no Belladonna

2021. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen szubjektív vélemény, de nekem pl. Egyik nagy kedvencem a Bokura wa minna kawaisou rajzstílusa. Valamiért nagyon bejöttek a színek.


Alapból akkor a Ghibli filmek rajzstílusa általában nagyon szép és sajátos. Pl. A Sen to Chihiro no kamikakushi.

Még (az amúgy kicsit vontatott) Ghost Hound sorozat stílusának volt egy nagyon egyedi hangulata.

2021. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

JoJo’s Bizarre Adventure

Először furcsának tartottam, s őszintén szólva eleinte emiatt el sem akartam nagyon kezdeni, de aztán persze mégis rávettem magamat (azóta ez a kedvenc animém/mangám) és tetszett, főleg a negyedik évadé.

2021. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
6 na ez az először tényleg fura de utána nagyon jó tud lenni
2021. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
A Mob Psycho 100 üvegfestéssel animált részei egyszerűen elképesztőek.
2021. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a Demon Sayler meg a Dragon ballt de még az Onie

Pisce meg a Jujutsu Kasein.

2021. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem a Violet Evergarden stílusa fogott meg
2021. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!