Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki felvilágosítana, mi is...

Valaki felvilágosítana, mi is pontosan a Nekopara, illetve mi a lényege? (azon kívül, hogy egy játék/anime)

Figyelt kérdés

Az idei Mondoconon lettem figyelmes arra, hogy rengeteg lány öltözött ilyen baromi szép, kicsit gothic lolitás beütésű “French maid” stílusú ruhába színes hajjal, ami tényleg elképesztően jól nézett ki.

Ilyen stílusú anime képeket előtte is láttam már, tipikusan nightcore zenék háttérképénél szoktam velük találkozni, és már akkor is nagyon tetszettek.

Aztán később mint megtudtam, nagy valószínűség szerint ez az egész ezzel a játékkal/animével hozható kapcsolatba.

De ennek tulajdonképpen mi is a lényege?

Mert az alapján, amiket eddig láttam… elég erős ecchi utalások vannak ezekben a képi anyagokban, viszont sokan, akiket ilyen jelmezben láttam, még javában kiskorúak voltak. 🥶🤷🏼‍♀️

Szóval… tulajdonképpen ez az egész micsoda? 😂



2021. júl. 19. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
2021. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!