Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Keresek egy animét egy jelenet...

Keresek egy animét egy jelenetett leírás alapján ?

Figyelt kérdés

Tudom tű a szénakazalban de hátha mázlim lesz és pont tudja valaki .


Szóval nem egy ismert battle shoen vagy vagy yaoi-bl animéről van szó , azt már most megírom. Valami tucat anime lehet asszem.


Adott egy fehér hajú (hasonló a hajtípusa mint a Noblesből Cadis entramának (a félhosszú változat) fél meztelen pasi olyan 18 20-on éves elején , csak egy hosszú nadrág van rajta , és hátra van kötözve vagy bilincselve a keze.

Elfogták és visszahozták hangulatú volta jelenet mert a goré szintén fiatal (asszem) barna hajú rövid hajú srác odament hozzá szemből és megsimogatta a feje tetejét, (vagy csak megragadta)


Közvetlen ezután a következő jelenetben már vele együtt sétált el, ő már volt nem megkötözve. Szóval valami társuk lehetett , vagy olyan jófiú ellenség akivel nem bánnak durván..és inkább kishal mint főszereplő epick karakter..


Ez egy amolyan bazi nagy hangárban volt sötét tág helyen.


Nem a Vámpírnight az tuti.

Nem a Deat Note.

Valami egymással harcolós de nem olyan misztikus módon (mondjuk nem mondom biztosra mert csk ezt a jelenetet láttam)



#erőszak #jelenet #shounen #fehérhajú karakter
2021. júl. 21. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem valamiféle maffia anime.


Nem olyan pálcika emberes szerű a rajzolása hanem normalis.

Nem a Tokyo Revens jellegű.

2021. júl. 21. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Tokyo ghoul?
2021. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A TG eleggé ismert hajpolt anime (volt) írtam, hofy valami nem felkapottról van szó


Ha a feherhajúra a főszereplőt érted akkor nem, mert neki rövid a haja.


Ez valós jelen volt és nem a szereplő pszichés terrorizálasa

2021. júl. 23. 02:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán az Shira-yuki hime?
2021. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arafureta
2021. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nooblesse 🥺
2021. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mint írtam , fél hosszú hajú vállig érő haja volt és nem varázserővel rendelkező valaki. A hangulata olyan volt mint a Nobblesé a főszereplő hajtípusa de nem a Nobless maga...De azért átnézem...


Nem romantikus akcióvígjáték...


Talán elmentettem az Google crome könyvjelzőbe, úgyhogy végülis nem rossz ha írtok címeket, csak olvassátok el a kizáró szöveget!

2021. júl. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!