Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van ilyen anime?

Van ilyen anime?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek, ami suliban játszódik (vagy igazából mindegy hol), de az a lényege, hogy a főszereplő srác visszahúzódó, a főszereplő lány meg menőbb, népszerűbb. Tudtok ilyen animéket ajánlani??

2021. júl. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyből a Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru, azaz OreGairu jutott az eszembe. Bár a főszereplő lány inkább rideg szépség, mint népszerű. De az anime az egyik legjobb romantikus sorozat, ami valaha készült, szóval nagyon ajánlom. Egy magányos ember, könnyen bele tudja élni magát. Én is rengeteget sírtam és nevettem rajta. Mindenképpen nézd meg, ha még nem láttad!
2021. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Yahari Ore no Lenemíromacímét-t én is nagyon tudom ajánlani, máig a legjobb középiskolai műnek tartom, leginkább a mondanivalója miatt. Bár annyira nem romantikus... van benne az is, de ahhoz képest, hogy benne van a címében a "love comedy" szókapcsolat, túl kevés ahhoz, hogy ide soroljam.


A másik nagy kedvencem, ami nagy mértékben merített a fenti műből, csak szerény véleményem szerint jobb egy fokkal nála, az a Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai. Ugyanúgy magányos srác, ugyanúgy "rideg szépség" lány, aki... bizonyos körökben népszerű, nem spoilerezek. Nagyon jó anime, egyik legnagyobb kedvencem. Értsd: top 10-es kedvenceim között van.


Horimiya. Ez felel meg legjobban talán az elvárásaidnak, ugyanis ebben tényleg "visszahúzódó srác-népszerű lány" státuszban van a két főhős. Messze nem olyan jó, mint a fenti kettő, de ajánlom egy megnézésre.


Ennyi jutott eszembe. :)

2021. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a Bunny Girl Senpai és a Horimiya is nagyon jók. Mindkettő alap darabnak számít. Bár a Horimiyával kapcsolatban azt hallottam, hogy nagyon megéri a mangát elolvasni az anime megnézése helyett, mert az animét elsiették. Mondjuk ez baromi sok animére igaz, aki nem olvas mangát, annak érdemes elkezdeni, mert általában sokkal jobban kidolgozottabbak, mint az anime változatuk. Főleg a 12 vagy 24 részes animéknél.
2021. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is abszolút tudom ajánlani a horimiya-t
2021. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Jó a Horimiya, de szerintem is össze lett csapva, túl gyors lezáras. Bunny girl senpai-os anime nekem jobban tetszett. Yahari-t meg a repcsata miatt érdemes megnézni.
2021. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5... Hát igen, a rapcsata valami zseniális volt. :D


Amúgy szerintem ezen túl is nagyon jó anime.


2-es voltam

2021. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os igen amúhy is megható a Yahari, bár néhol számomra olyan unalmas, üres volt, de mindenképp jó anime. Ritka megvalósítás a műfajában. Komoly anime, egyedi humorral.
2021. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!