Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Boku No Hero Academia című...

A Boku No Hero Academia című animének van magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
Netflixen néztem az első 2 évadot, ahol volt magyar szinkron. Láttam olyan jeleneteket, ami nincs benne az első két évadban, de szinkronizált. Viszont sokan azt mondják, hogy a 3. Évadtól már nincs magyar szinkron. Ha van hozzá, esetleg valaki megmondaná, hogy melyik oldalon találom?
2021. júl. 31. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Tudom hogy nem ez volt a kérdés de miért nem nézed feliratosan?
2021. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hősakadémia 3. évad 1. rész magyar szinkronnal ------ ennyit kell beirni.
2021. júl. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
73%

Az első 3 évadhoz készült szinkron. A továbbiakhoz tudtommal még nincs tervben (ha jól tudom jelenleg az 5. évadnál tart).

Megjegyzem ha haladni akarsz vele akkor inkább nézd felirattal mert manapság (de talán mindig is így volt) ritka az ,hogy egy anime szinkront kapjon, de van ,hogy még magyar felirat sem készül, legfeljebb fan made.

2021. júl. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ádám2010 válasza:
nézd indavideó n ott van tovább szinkron
2021. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy voltam vele első válaszoló, ha nincs hozzá magyar szinkron, szívesen nézem feliratosan is, ez nem okozott volna problémát. Viszont én szinkronosan jobban szeretem nézni az animéket, gondoltam hátha van a további részeknek is szinkronja, de ha nem lenne, az sem probléma. :D
2021. júl. 31. 11:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. ^^
2021. júl. 31. 11:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!