Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted is egyre gyengébb...

Szerinted is egyre gyengébb animék jönnek ki? Érdemes egyáltalán most nézni valamit?

Figyelt kérdés
Minden szezonban kijön egy rakás béna isekai hárem, amit már unok, mert lényegében ezek egy kaptafara készültek és a poénok is gyengék. Egyedül a Slime, bár ez is gyengült szerintem meg a Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu, amit jelenleg szeretek nézni.

2021. aug. 4. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindig voltak gyenge és jó animék is. Ez nem újkeletű dolog.
2021. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyengébbek átlagban. Idei animék közül amit érdemes nézni: Odd Taxi, Bishounen Tanteidan, Mars Red, Fumetsu no Anata e, és a nyári szezonból eddig a Night Head 2041 tűnik érdekesnek.
2021. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ó, tényleg a Fumetsu no Anata e, amit szeretek. Csak mivel előző szezonből jött át, vagyis folytatódott, lefelejtettem.
2021. aug. 4. 19:23
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyenge, nem gyenge címkézés ízléstől függ. Ami neked "gyenge" az másnak meg lehet bejön. Erről nincs mit agyalni.
2021. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%

Az elmúlt 2 season volt az eddigi valaha volt legerőssebb season-ök.

Kb. mindkettőben ilyen 10-15 kötelező anime volt kifejezetten jó minőségben.

A mostani nyári gyenge lett, de a nyári általában mindig az. De így is van pár, amit most is kötelező nézni.

2021. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 te se láttál sok animét akkor :D
2021. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#5 Mégis mitől lenne valamit kötelező megnézni? Mert te az gondolod?
2021. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

#6

Mondjuk ezzel egyetértek.

Még csak 500-at láttam és olyan 800 alatt én is kevésnek tartom.


#7

Leegyszerűsítva annyit jelent, hogy olyan szinten van minőségben, hogy igen, meg kellene nézni.

És nem, nem a személyes véleményen mondom, mivel olyan animét is tudok, ami kötelező, de én pl. nem szeretem.Itt objektív szempont rendszerről beszélek, de ez mellékes.

2021. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is fura ez a "kötelező" dolog az animéknél. Könyveknél még érthető mert az alapműveltség ami a könyveknél kötelező olvasmány.
2021. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#9

Ha az egyiknél hülyeség, akkor a másiknál.

Arról nem beszélve, hogy maga az alapműveltség is hülyeség, mert túl sok mindenre rá lehet fogni, hogy alapműveltség, hogyha mindenki meg akarná tanulni ezeket, akkor rámenne az élete.

Valaki szerint lehet alapműveltség az Árpád-házi királyok uralkodásának ideje. Valaki szerint lehet alapműveltség Petőfi összes. Valaki szerint alapműveltség a Star Wars filmek, ahogy lehet egy e-mail elküldése segítség nélkül.


A legtöbb ember a felsoroltak mindegyikével nincs tisztában.


Ha neked úgy kellemesebb, akkor a kötelező helyére oda képzelheted azt, hogy "olyan jó animék, amiket vétek lenne kihagyni".

2021. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!