Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez mit jelent? ALLOWING HIS...

Ez mit jelent? ALLOWING HIS WANDERING KIN TO LIVE OFF THE BOUNTIES OF THIS LAND.

Figyelt kérdés

A genshin Impact mangáját fordítom éppen, és rekom ki wattpadra. De egyszerűen ezen nem tudom magam túltenni. Akárhogy próbáltam 3 különbozö online fordítón soronként szavanként le fordítgatni, de nem tudom értelmezni.


ALLOWING HIS WANDERING KIN TO LIVE OFF THE BOUNTIES OF THIS LAND.


Valaki aki tud angolul segítene?



2021. aug. 10. 23:47
 1/3 chtt ***** válasza:
100%

Szia, melyik fordítókat próbáltad? Mert a gugli és a deepl is egész tűrhető fordítást hoz, ha meg az egész mondatot beadod neki...


...lehetővé téve vándor(ló) rokonainak, hogy e föld adományaiból éljenek. (a vándor rokon lehet akár nomád is - nem ismerem a teljes szöveget).

2021. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!☺️

Használtam a síma google forditot, az angol magyar fordítót

( [link]

Meg a webforditas.hu -t.

2021. aug. 11. 09:41
 3/3 chtt ***** válasza:
100%

Szívesen. :)

Mondanám, hogy a deepl a legjobb (és tényleg nagyon jó), de ezt most pl. a gugli jobban fordította. A yandexet szoktam még használni, de az néha eléggé eltéved, ezzel sem sikerült megbirkóznia.

2021. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!