Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy hívják azokat, akik...

Hogy hívják azokat, akik anime karakterekre izgulnak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Anime szexuálisok 😂? Van ilyen amúgy 😅?
2021. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha kislányokra akkor lolicon, ha kisfiúkra akkor shotacon, ha csak úgy unblock akkor twitteren animeszexuálisnak hívják magukat, de sose tudom eldönteni hogy hülyülnek vagy halál komoly.
2021. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Schediaphilia.
2021. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amúgy van egyfajta egészséges vonzalom kitalált karakterek iránt (jó tudom ez így leírva elég idétlenül hangzik), viszont van mikor valakik tényleg túlzásba viszik, amit én általában fiúknál tapasztaltam, de nyilván vannak ilyen lányok is. lehet velem van a baj, de én például sokszor azt nem tudom felfogni, mikor valakik ilyen 12 éves kislánynak kinéző nagymellű lányokért élnek-halnak, mármint oké, ez mindenkinek saját dolga, és én valszeg soha nem is fogom megérteni, mert nem nézek ecchit és egyéb ilyesféléket.
2021. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ferdehajlamúaknak
2021. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Hiába lett törölve a válaszom, attól még beteg az ilyen ember...
2021. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
#6, ezt mind tudjuk szerintem, de nem ez volt a kérdés. Valószínűleg azért lett törölve.
2021. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!