Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan aki naprakészen...

Van itt olyan aki naprakészen követi a 19 Days manhua mangát?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudok angolul , magyarul olvastam eddig de egy ponton a 358.résznél abbamaradt ahol néztem.

Tudom, hogy a mai napig fut de az sztori már biztos túl, halatt az iskolai színdarabon.

Szeretném látni a folytatást magyarul..


Van aktuális fb magyar csoportja ennek a mangának

?

(Máshogy nem engedélyezett megkérdezni)..



2021. aug. 14. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én követem, angolul ma jött ki a 364. rész. Magyarul fogalmam sincs, hogy mikor fog kijönni, de ezek szerint eléggé el vannak csúszva. Ha tudod hogy melyik oldalon olvasod vagy hogy ki fordítja, ott megpróbálhatsz érdeklődni, én sajnos nem tudom hogy magyarra ki fordítja vagy hogy hol lehet megtalálni.
2021. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.Persze, higy érdeklődtem az adott oldalonbrl+itt is megpróbálom...

Ha esetleg mégis összefutnála a 359.fejezettel magyarul vagy van a köreidben aki tudd ebben segiteni, kérlekjelezd nekem , köszi!

2021. aug. 14. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!