Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány animét nézel egyszerre...

Hány animét nézel egyszerre most és milyen nézési szokásaid vannak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Jelenleg ezeket nézem:


Makiba no Shoujo Katri (anime)

Night Head 2041 (anime)

Douluo Dalu (donghua)

Mo Dao Zu Shi S3 (donghua)

Juan Siliang (donghua)


Szokásaim úgy nincsenek, nem tudom, mire gondolsz. De napi maximum 2 epizódot nézek, mert többre nincs időm.

2021. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én jelenleg 2-t nézek (BNHA és To Your Eternity). Konkrét szokásaim nincsenek. Van olyan időszak, amikor akár 4-10 animét is nézek párhuzamosan, van amikor csak 1-2-t. Nincs napi epizódszám se, van amikor egyet se nézek, van amikor csak 1 epizódot, van amikor meg többet, akár 1-2 órát is. Teljesen változó.
2021. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Jelenleg nézem:


Attack on Titan (3. évad)

91 Days

Fullmetal Alchemist

Tokyo Revengers


Nem fejeztem be de nem akarom folytatni (Szeretem őket de már unom):


Haikyuu

IDOLish7


Egyébként régen végig néztem az animéket, csak mostanában kaptam rá, hogy össze-vissza nézem őket.

Annyi jó anime van, hogy nem tudok csak eggyet nézni, meg sokszor kedvem sincs.

2021. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Jaaaj a szokásaimat kifejtettem (3-as vagyok).

Én általában naponta 2 és 6-7 rész között szoktam animét nézni. De sosincs időm egy teljes epizódre.

2021. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nálam most elég zavaros a helyzet. A Haikyut nézem egy ideje de az ugye nem egy ülésben megnézős anime, mostanában kb napi egy epizódot nézek de az eleje felé volt hogy 7-8-at is. Nem szoktam előre megszabni hogy mennyit nézek, amennyihez kedvem van. Ha egyhez se akkor nézek egy másik animét. Elkezdtem pár napja a JJK-t is, de csak egy vagy két epizódot láttam és valahogy nem fogott meg, de mindenképp ráveszem magam hogy folytassam mert mindenki azt mondja hogy brutál jó, szóval azt a napokban folytatni fogom. A number24-et is elkezdtem tegnap, pár epizódot láttam de ma nem néztem egyet sem, viszont azt is folytatni fogom. A Tokyo Revengerst is nézem, és eddig tartottam magam ahhoz hogy csak addig olvasom a mangát ameddig az anime is kint van, de annyira lassan jönnek a részek és olyan rövidnek tűnnek hogy ma tovább haladtam a mangában, szóval azt már inkább olvasom mint nézem. Ezek mellé szeretnék még egyet elkezdeni, el kell döntenem hogy az a Sk8 vagy a Prison School lesz, vagy akár mindkettő. Tehát ha elkezdek egy újat a napokban ahogy tervezem akkor 5 lesz (ha a TR számít), de kismillió animébe kezdtem bele és hagytam abba ideiglenesen, szóval nagyon változó hogy mikor mit folytatok vagy akár kezdek egy újat. Szokásaim sajnos nincsenek, nagyon kesze kuszán nézek mindent.
2021. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
0
2021. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
32 anime. Amihez kedvem van aktuálba azt nézem, ami nem tetszik azt hagyom békébe.
2021. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

8 animét nézek:

Attack on Titan ( 1. évad)

Boku no hero acedemia ( 3. évad)

Jujutsu Kaisen

Ouran Highschool Host Club

Kuroko no basuke ( 1. évad)

Rainbow

Spiritpact ( 2. évad)

Kimi ni todoke ( 1. évad)


Nyári szünetben sokkal több időm van animét nézni. Természetesen nem egész nap a képernyő előtt ülök, próbálok társasági életet is élni. Nem vagyok bulizós fajta ,de elég sokat találkozom a barátaimmal.


Nyári szünetben 5-10 részt szoktam ledarálni, de suliidőben csak 1-2 részt a tanulás miatt.

2021. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 35 körülit nézek most.

Amint kijön az új rész megnézem.

Amikor meg van időm és belefér, akkor a planning listámról egy már kijött animét elkezdek és haladok vele, amikor tudok.

2021. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most kb 2 hete nem nézek semmit. Úgy általában 3-4-5 animét nézek egyszerre, illetve ahogy jönnek a részek fordításai. Esetleg ami nem tetszik, vagy már elegem van belőle, azt hagyom, vagy halasztom. Talán a végtelenségig.
2021. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!