Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime világában teleped...

Melyik anime világában telepednél le, ha a túlélésed és a jóléted is garantált lenne ott?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ahol csak szép, vonzó, fiatal lányok vannak és gyönyörű zöld természet, kevés ember. Esetleg valaki ismer ilyen animét?
2021. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először a Tokyo Revengers vagy a Banana Fish jutott eszembe mert nekem nagyon bejön ez a ganges történet, de rájöttem hogy ott nem igazán lehet a jólétet garantálni mert ha neked nem is esik bajod, attól még a barátaidnak igen és nem akarnám végignézni. Úgyhogy inkább valami sport anime, vagy a Haikyu vagy a YOI mert szeretem mindkét sportot.
2021. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag bármelyikben, ami nem múltban játszódó, jelenkori vagy közeljövőben játszódó sorozat vagy nem valami disztópia.


Persze az is számít, pontosan mit is fed le a "garanált túlélés és jólét".

2021. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tokyo Revengers és Takemichi helyett, rendbe raknék pár dolgot,ha már az épségem úgy is garantált.
2021. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kyou Kara Maou. De csak ha mazoku lennék. Ember nem akarnék lenni. XD

De a Dragon Ball világa is nagyon bejön. :)

2021. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pokémon, ott nagyjából kábé béke van.
2021. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!