Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legrosszabb anime, amit...

Legrosszabb anime, amit láttál eddig és miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 18:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
18, Naruto engem se tudott lekötni, de majd egyszer lehet újra neki kezdek, mert azóta is kapok érte, ha véletlen megmerem említeni, hogy engem nem fogott meg annyira. Azóta is filózok mitől lehet olyan nagy szám, mert elmegy shounennek, de nem egy Steins;gate.
2021. aug. 20. 23:23
 22/28 anonim ***** válasza:

kérdező most is kapni fogsz érte!!! ":DDDD

és egyszerű a képlet! hagyd ki a fillereket! (kivéve az anime canon de elég be írni hogy naruto shippuuden filler list)

ki adja az összes olyan részt ami canon filler és anime filler

ha kihagyod a fillereket akkor nem lesz unalmas és vontatott! én nem rég néztem meg fillerek nélkül és tényleg ég és föld volt a különbség!

2021. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22, már más is javasolta, csak az a baj, hogy semmi kedvem hozzá. Most is van érdekesebb anime, ami leköt és szívesebben fordítok rá időt, mint a számomra nem szimpi Naruto gyerek kalandjaira. Talàn, ha egyszer nagyon kifogyok belekezdek újra.
2021. aug. 20. 23:45
 24/28 anonim ***** válasza:

látod ezért kapsz fejmosást mert "naruto gyerek kalandjai" én aki látta már 2x bátran ki merem állítani hogy a story egyre komolyabb ás komolyabb ahogy az idő telik és komolyabb filozófiai kérdések is vannak benne főleg ami a bosszú és megbocsátást boncolgatja

őszintén meg kérdem melyik az a nem gyerek kaland anime ami most leköt?

2021. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24, Lehet félreérthetően fogalmaztam. Naruto gyerek, mint megszólítas, nem a kalandjai. Ushio gyerek jobban megfogott ezzel a youkai-os történettel. Ennek is vannak hibái, de elérte az elején, hogy érdekeljen és nézzem, ez nálam fontosabb, mint erőszakkal nézni valamit csak, mert hype meg divat meg kiközösítenek, ha nem láttad.
2021. aug. 21. 00:23
 26/28 anonim ***** válasza:

25 a naruto már 20 éve megy hidd el a hype-nak rég vége van... ":D

az ushio to tora meg valamivel könnyebb sokkal rövidebb viszont egy kis harag van mert as story elég rövid még is volt benne 1-2 olyan dolog ami figyelmetlenségből lett össze visszaság...

2021. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Naruto. Haverom próbált rávenni, hogy kezdjem el nézni, mutatott is belőle AMV videókat, de azóta is hidegen hagy. A történet, és a szereplők, de maga a világ is..Érdektelen számomra. Ezt úgy írom, hogy az első 120-130 részt láttam 15 éve.


Aztán ott van még a The Rising of the Shield hero,ami igazán jól indult, de amikor megjelent az a csirke még az első évad elején.. Azt hinné az ember, hogy a történet kezd izgalmasabb, és érdekesebb lenni a részek előrehaladtával, erre bedob egy ilyen ovisoknak szánt hülyeséget. Abba is hagytam.

2021. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
One Piece...talán nem is lesz hosszabb
2021. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!