Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animének van a legostob...

Melyik animének van a legostobább, legirritálóbb rajongótábora, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Haikyuu és MHA
2021. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
naruto
2021. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb a slime-nak…

A naruto kitermelte már a dolgozó felnőtt fanokat akiknek van élet tapasztalatuk sőt 3x is…

A slime történet íve egyrészt minden felesleges nem szol semmiről sem igazából nincs kockázat valamint a fiatalok a célcsoportja akik 12-15 körül vannak és még életükben nem láttak animet vagy cicit…

2021. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Boku no hero acedemia nagyon sok toxic fanja van.
2021. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Yarichin bu

Konkrétan 13-15 éves kezdő animés kislányok nézik, imádják, hallgatják hangosan az op-t, mert hogy ez milyen menő, közben egy nagy trash az egész a rajongótáborával együtt. Sajnos én ezt tapasztaltam

2021. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Minden népszerű animénaek vannak idióta rajongói. De ha ki kell emelni kettőt, akkor az AoT-t és a SAO-t mondanám.
2021. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A naruto kitermelte már a dolgozó felnőtt fanokat akiknek van élet tapasztalatuk sőt 3x is…"


az biztos, de közben a gyakorin naponta van vagy 10 narutos kérdés, olyan érzésem van, mint ha nagyban futna még (borutot most felejtsük el)

2021. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

7-es többnxire ugyan az a retardált aki melyik részben mit történt kérdést írja ki nem csak narutoról!

a többi narutos kérdés viszont jók pl ki erősebb itachi vagy minato vagy épp ki volt a leggonoszabb a shippuudenben stb stb

habár a slime-ot egyre többen utálják meg mert veszik észre hogy mekkora selejt anime...

2021. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Az AoT-nak és a MhA-nak eléggé toxic fantábora van, de minden felkapott aminénél észre vehető ez.
2021. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Naruto. Végig néztem, és értem mitől lett olyan népszerű, de több megerősítést kapott, mint amit megérdemelt. A magyar rajongoktól még megértem, mert a Naruto azok között a sorozatok között volt, ami miatt hazánkban is felerősödött az anime imádat, és sokaknak ez volt az első animéje. A baj az, hogy annyira imádják, hogy néhányan, mintha direkt nem akarnák észrevenni a hibáit. Nem vesztettem volna semmit, ha kihagyom. A Egy idő után már, csak muszájból néztem végig, a Boruto-val is így vagyok.
2021. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!