Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto használja Six Path...

Gucsti123 kérdése:

Naruto használja Six Path Sage formáját?

Figyelt kérdés
Szerintem még mindig használja gondoljunk csak bele mi is a Six Path Sage Mód a sage mód fokozott állapota...Ugye amikor a sima sage módot használja akkor a szeme körül ott van a narancs sárga minta de amikor a Six Path Sage módot használja akkor már nincs ott evvel is utalva arra hogy ez egy erősebb Sage Mód...Naruto vs Toneri harcnál naruto szeme körül ott volt a narancs sárga minta tehát az egy sima KCM forma volt de Momoshiki vagy a Jigenes harcnál már nem volt ott a szeme körül a minta tehát az már egy Six Path Sage Módnak kell lennie...De ugye a Godoudamak még mindig hiányoznak vagy direkt nem hívja elő őket(ugye ez nem a Six path Sage módhoz tartozik egy ez egy külön "teknika/forma") vagy elvesztek elvileg nem lehet újra csinálni őket

2021. aug. 22. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezzel nagyon de nagyon sok vita van mivel kishi nem erősítetett meg semmit sem!!!

mi is a six path sage mode avagy rikudu senjutsu!

a rikudou senjutsu egy olyan forma ami egyesíri hagoromo testi erejét a senjutsuval!

ezt több féle képen is el lehet érni

1. 10 farkú jinchurikijével

2. öröklöd hagoromo testi erejét

3. birtoklod a bijuuk chakráját és rendelkezel senjutuval


jobban meg határozva:

a rikudou senjutsu egy olyan dolog amikor rendelkezel

mind az 5 elemmel

senjutsu chakrával

hatalmas életerővel/testi erővel

akarattal felvértezett chakrával (ez a vörös/bijuu chakra) (egy bizonyos mennyiséggel)


naruto úgy érte el az 5 elemet hogy az összes bijuu át adta a chakrájának egy kisebb részét

képes volt a senjutura és a vörös chakrára is! valamint rendelkezett ashura/hagoromo testével is valamint kurama is vele volt aki megint csak hatalmas életerővel rendelkezik a chakrája miatt!


ezután a rikudou senjutsu hozzá férést ad;

a chakra köpenyhez

a yin-yang elemhez

a gudou damákhoz

felsőbbrendű érzékeléshez

és egy erősebb regeneráló képességhez!


a chakra köpeny az is amit madara viselt az a fehér

mellékesen szerintem a chakra ilyes fajta színei jelképezik hogy ki is használja

pl narutonak azért is sárga/arany színű mivel egy emberi akarat egyesül a chakrával

a bijuuké azért vörös mert ott a bijuuk akarata egyessül vele

az otsotsukik pedig azért viselnek fehér köpenyet mert ott meg az isteni akarat egyessül a chakrával!


na most a lényeg:

mivel naruto kapcsolatban van a bijuukkal valamint azok benne hagyták egy kis szilánkukat (naruto a delta harc során használta a yoton rasenshurikent azaz a lávásat) azaz kell hogy rendelkezzen ezzel a móddal!

valamint mikor simán sage mode-ban van akkor megjelenik a szeme körül a pigmentáció (elszíneződés) !!!

a gudou damak teljesen plot hole!

a gudou damák nem tudnak újra termelődni! sokan arra fogják hogy naruto elvesztette őket a harc során ugye párat ott hagyott kaguya dimenziójában!

viszont sasuke harc során még marad neki 3!!! és csak a sima susanoo nyilakat hárította el vele! utána naruto csak félre ugrott de még a kurama mode-ban is meg volt neki!!!

szóval ha 6-ot el is vesztett akkor is kell hogy legyen 3 neki!!!

2021. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a last movie pedig vétett 1-2 hibát!

sasuke is rinnegan nélkül jelent meg a meteor részletnél pedig nem tudja kikapcsolni a rinnegant!!!

2021. aug. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=dw97K-8z3zM&t=142s

11:30 nál pont ott van még 3 gudou dama!!!

szóval totál plot hole!!!

2021. aug. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1#


Na hát én is ugyan ezt mondtam csak te jobban kifejteted :D

2021. aug. 23. 02:09
 5/11 A kérdező kommentje:
De szerintem a borutos naruto azert nem használja a Godoudamat mert teljesen elveztek neki azért the last fight és a borutos naruto óta eltelt egy kis idő ki tudja hogy mikor kellett használnia
2021. aug. 23. 02:11
 6/11 anonim ***** válasza:

5 nem hiszem hogy elvesztette! amit küldtem linket ott a végső sasuke harcnál végig nála van mikor kilép a módból azaz lemerül a chakrája akkor nincs már ott ami teljesen okés!

toneri harc során max azért nem használja mert teljesen felesleges toneri képes megint csak rá emiatt a gömbök egyszerű gömbök

delta harc során miért nem használtA? arra én is kiváncsi vagyok...

habár a toneris ok sem ok igazából!

egyszerűen kiírták minden magyarázat nélkül! sajnos ez az igazság... :(

2021. aug. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6#


Hát jah én is erre tudok tippelni pedig a Jigenes harcnál nagyon jól jöhetett volna most azon gondolkodom hogy Jigen képes lenne át törni a godoudamakat ugye nem képes senjutsura egy esélye van a túlzott fizikai erő

ugye (8kapu)Gai is át törte túlzott fizikai erővel és ha jigen 100M ki rúgta sasuket a sunaooból akkor rendelkeznie kellene túlzót fizikai erővel

2021. aug. 23. 02:46
 8/11 anonim ***** válasza:

7 elvileg az otsotsukik rendelkeznek senjutsuval! nem tanult formával hanem a chakra gyümölcsök által!

hasonló eset lehet náluk mint jugo-nál azaz automatikusan szívják be

mert pl kaguya is megalkotott egy bazi nagyot

ahogy obito is

pont a fehér köpenyek amiket meséltem! hiába hogy szilárd alakú az csak azt jelenti hogy sokkal stabilabb és sűrűbb! nézd meg narutonál is a végső sasuke harc során csak a ruhája és haja változott (a mostani max azért van mert meg kapta kurama teljes felét több chakra van amit nehezebben tud sűríteni)

viszont lehet látni mikor madara meg kapja az erőt a fehér köpeny vége még lángol mikor a teljes rinnegant is megszerzi akkor már nem lángol!

nem teljes köpeny

[link]


teljes

[link]

2021. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amit mondani akarok hogy a köpeny a rikudou senjutsu jelzése!
2021. aug. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8# így van de ugye Jigen is egy tároló tehát nem otsutsuki de még ebben a karma/tároló témában nem vagyok otthon ezért nem akarok hülyeséget mondani
2021. aug. 23. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!