Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok az alábbi animékből...

Tudnátok az alábbi animékből ajánlani?

Figyelt kérdés

Összeírtam pár animét és már egy ideje csak gyűlik, de nem tudok választani, hogy melyiket kezdjem el. Amiket most nézek azok vagy szünetelnek vagy még jönnek ki részei vagy csak simán meguntam őket.Ha valaki látott már az alábbiak közül valamit és tetszett is neki meg tudna egy kis leírást is hozzá írni azt nagyon megköszönném.


Cop Craft

Norn 9

Monster

Majutsu

Big Order

Phantom: Requiem for the Phantom

Blood Lad

Kenja No Mago

Toaru Kagaku no Accelerator

Sakamoto Desu Ga

Horimiya

natsume's book of friends

Angels of Death

Mr Love: Queen's Choice

Kanojo

Fairy Tail

Plunderer

No Game no Life

Cells at work

Try Knight

Kizumonogatari

Ikebukuro West Gate Park

Rascal Does Not Dream for Bunny Girl Senpai

Idolish7

World Tigger

Spirit Chronicles

Deadman Wonderland

Chrome Shelled Regions

Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan

Assassination Classroom

If its for my daughter i'd even defeat a demon lord

Tsuseruze Children

Hyakko

Chainsaw Man

Mushishi

UQ Holder

Non Human Acadamy:extraordinary ones

combatants will be dispatched

Inu x Boku Secret Service

Another

date a live

zero two

hinamatsuri

Our Last Crusade or the Rise of a New World

death parade

hitsugi no chaika

pandora hearts

sacred seven

kaze no stigma

Food wars

Grand blue

kemono jihen

Life Lessons with Uramichi Oniisan

hitori no shita

The Promise Neverland

The Garden of Sinners

Uramichioniisan

Saiki Kusuo no Psi Nan

Wave

Talentess Nana

Orenchi no furo jijou

God eater

Plunderer

Fate

Deca-Dence

The Garden of Words

Tenrou Sirius the Jeager

kenja no mago

Chaos:Child

Re-Main

Tsurune: Kazemai Koukou Kyuudou Bu

Orenchi no Furo Jijou

Night Head 2041

Accelerator

Heaven's official blessing

Moira no kaikata

D.Gray-man

Tensei Shitara Slime Datta Ken

Demon lord slime

rinne no lagrange

Record of Ragnarok

Young black jack

Milgram

Redo of Healer

Blue Lock

Douluo dalu

Yona of dawn

Ikebukuro West Gate Park

Beyond the Boundary

kyouko suiri


Bocsi hogy valamelyiket kis betűvel írtam:)


2021. aug. 23. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Azokat írom, amik nekem különösen tetszettek valamiért:


-Toaru Majutsu no Index+ Railgun ( ez a legjobb szerintem)+ Accelerator meg van pár tartozéka mozifilm, speciálok stb.


-Monogatari sorozat ( kezdheted a 3 mozifilmmel is vagy a Bakemonogatarival, mindegy szerintem)


-Fate széria ( a Zero a legjobb, ezt mindenképp ajánlom, de a Stay night- tal érdemes végignézni úgy tervezz, utána ha röhögni akarsz Fate/ Kaleid Liner Prisma Illya. Ezek minimum.)


-Spirit Chronicles

-Tsuseruze Children

-Kaze no stigma

-Tensei Shitara Slime Datta Ken

-Redo of Healer

2021. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket én innen ajánlok:


- Monster

- Another

- Cells at Work

- Night Head 2041 (plusz a régi verzióját a Night Head Genesis-t)

- The Garden of Words (ez amúgy film)

- Pandora Hearts

- Heaven's official blessing

- D.Gray-man

- Douluo Dalu (még jelenleg is fut és nagyon jó)

- Yona of the Dawn

2021. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Ha a HOB tetszett, akkor a Mo Dao Zu Shi-t és a Scumbag System-et is ajánlom. Valamint a Thousend Autumns és a The Emperor's Strategy c. donghuákat (kínai anime) is csak ajánlani tudom. :)

2021. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Assassination Classroom - Vicces, akciódús, nem túl hosszú, van karakterfejlőfés. Ajánlom.


Death Parade - Elgondolkodtató, meg egy kicsit Death note feelingje van (főleg az elején) a logikázgatás miatt.


Kemono Jihen - Még nem néztem végig, kb a felénél vagyok, de az eddig látottak alapján jóforma. Kicsit másabb mint a legtöbb shounen.


The Promise Neverland - Az első évad jó, de a 2.-at nagyon elcseszték. Ha érdekel az első évad utánni sztori olvasd a mangát. A "sohaországmanga" keresőszóval megtalálod a netem nagyarul. Az első évad ugyanaz mint a manga a 37. fejezet végéig.

Ha ne csesszék el az animét, ezt ajánlanám a legjobban, mert elég szépen felépített világa van, s a karakterek is jól ki vannak dolgozva.


Tenrou Sirius the Jeager - Rövid kis anime. Nekem kicsit felejtős volt, mert semmi olyan nincs benne ami kiemelkedővé tenné.


Heaven's official blessing - A donghua-t nem láttam, de manhua fordítádában részt veszek, konkrétan én tisztítom. Ez a romantikus akcióhiányos shounen-ai nem az én műfajom... De gondolom nem véletlenül került a listádra, szóval egy kis változatosság nem árthat. :)


Tensei Shitara Slime Datta Ken - Ha szereted az ilyen másik világba átkerülős témát, ne hagyd ki.

2021. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es, a HOB regényben azért van akció, de érthető, hogy a donghuát és manhuát cenzúrázták. Amúgy MXTX nem arról híres, hogy a történetei tele lennének erotikával, meg ágyjelenettel. Lassan kibontakozó, slow-burn romantikával dolgozik, ami szerintem egyáltalán nem baj. A MDZS-ben is csak a végén van valami "olyan". De engem nem zavar. Sokkal jobban zavarnak az indokolatlan lepedőakrobatikus jelenetek, meg a túlzott nyomulás és szenvedés.
2021. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem semmi lista!


A Horimiya azért jó, mert nem úgy működik, mint a műfajában a legtöbb anime, hogy eltelik mit tudom én 13 vagy 24 rész, úgy hogy a főszereplők próbálják kitalálni, hogy mit éreznek a másik iránt. Itt inkább őszintén meg mondják, hogy pozitív párkapcsolatban élnek, és a mellékszereplők is kapnak szerepet, de emiatt a sztori közepén a főszereplők egy kicsit eltűnnek.


A Fairy tail. csak a zenéje meg a látvány miatt volt nagyon szuper, de csak egy közepes alkotás semmit több.


A Kaifuku jutsushi no yarinaoshi (Redo of healer) volt az első OLYAN típusú anime (nem részletezem), amit megnéztem, és az igazat megvallva a 2. rész után már nem volt annyira megrázó, mint amilyennek indult. De a világ érdekes a főszereplő motivációja és tettei közötti ellentétek miatt, pedig még mindig nem tudom, hogy szimpatizálok vele vagy ellene vagyok. Az animáció nem rossz a harcok látványosak, a történet izgalmas.


A Tensei shitara slime datta ken nekem azért jött be, mert jó a humora, a világot egész jól bemutatja és szó szerint építi, lépésről lépésre. A karakterek terén nem annyira nagy szám. A karakterek klisések, és annyira nincsenek kifejtve, de egyik sincs láb alatt, akik gyakrabban kerülnek képernyőre tesznek fontos dolgokat. A látvány elég király lett, a spin-off-ban a Tensura nikki-ben ott már egyszerűbb volt, de ugyanakkor kellemes is. A sztori az 1.évad második felében már egy kicsit light-os lesz, de ami utána történik, az nem semmi. Én csak ajánlani tudom.


A Yakusoko no Neverland-et, csak hallomásból ismerem, amolyan thriller kevéske horror elemmel, király zenével.

2021. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úú nagyon szépen köszönöm, mindenkinek ment a zöld. 3-as köszi a Mo Dao zu Shi-t már láttam és nagyon tetszett kerestem is hozzá hasonlókat úgyhogy köszi:)
2021. aug. 23. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es, még a Legend of Exorcism / Legend of Tang (mindkét címmel megtalálható) hasonló a Mo Dao-hoz. Szintén BL donghua és már a második évada is kinn van.


3-mas voltam. :)

2021. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A BL animék/mangák-hoz is van egy külön listám, úgyhogy majd oda felírom ezt köszi.

Amúgy négy listám van, a sima animék, BL animék, Yaoi mangák meg a sima mangák^_^ meg most nagyon rá vagyok kattanva a fantasy/mágia/természetfeletti mangákra szóval ha tud valaki valami jót mondani azt megköszönném, leírom hogy idáig miket írtam fel


Other world warrior

Omniscient reader's viewpoint

SSS-class Suicide Hero

Solo Spell Caster

The great Mage returns after 4000 years

Return of the frozen player

Return to player

Strongest Abandoned Son

Global martial Arts

Limit Breaker

The Tutorial Tower's Advanced Player

The player that cant

Survival story of a sword king in a fantasy world

Rankers Seconds Life

Nano Machine

Memorize

Kill the Hiro

Lookism

Wind Breaker creator


Ja és a Beginning After the End-et meg a Solo Leaveninget most olvasom. Jézus tudom sokat írok még kérek bocsi(^^)

2021. aug. 23. 18:57
 10/10 A kérdező kommentje:
meg*
2021. aug. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!