Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én nem értem ezt a...

Csak én nem értem ezt a borutóból?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha jól emlékszem, valamelyik részben mondták hogy a karma csak a természeti jutsukat tudja elszívní. Akkor az Amaterasut hogyan tudta amikor ott nem használnak természeti erőt, hanem a használó hozza létre? Mert ugye Kashin Koji megídézett lángját se tudta.

#karma #Amaterasu #Kashin Koji
2021. szept. 1. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon félre értettél valamit!

Nem is a karma tudja elszivni őket hanem momoshikinek és isshikinek van az a képessége hogy a ninjutsut eltudják nyelni!

Legyen az most

Six path chakra ninjutsu

Senjutsu ninjutsu

Vagy sima ninjutsu


Amit nem tudnak elszivni azok a ninjutsuk amik nem létrehoznak valamit hanem a már meglévő dolgot alakítsák el!

Pl a viz sárkány jutsu ami úgy jon létre hogy a közelben levő vizet irányítják és alakítsák át!

Valamint a legtöbb föld ninjutsu is ilyen sőt a szél is lehet ilyen!

Kashin koji megidezett lángja nem chakra által kreált láng hanem valószínűleg egy aktív vulkán pontja! Vagy pedig olyan láng amit fizikailag hoztak lett-e pl amado azaz valamilyen éghető anyagot gyújtottak meg!

2021. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok Boritós-Narutos nem ért dolgokat... Nem vagy egyedül. Naponta jönnek itt is 10-esével a Narutos-Borutos kérdések. Ez is az értelmi képességeket mutatja. Persze lehet maga az anime logikátlan badarság. Nem láttam még végig.
2021. szept. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es ha csak 1-2 részt láttál belole akkor persze hogy nem érted!

Meg van benne a logika a dolgok bonyolultak nem rimuru szintű csak azert mert op és azert dolog…

Habár vannak benne plot hole-ok de ettől függetlenül

2021. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 a Slimenál is megvan a logika a világ működése lehet nem figyelted eléggé meg.
2021. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem a logikarol beszélek hanem az összetettségről…

A slime-ban minden lényegtelen mert az mc az op és pont… innentől kezdve nincs tétje semminek sem…

A naruto viszont bonyolultabb nem mindent rág a szádba igaz van ami plot hole nem is olyan kevés

2021. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5, nem éppen. Mikor Rimuru találkozott Sakaguchi Hinata- val nem tudta legyőzni, majdnem megölte őt. Jelenleg meg a démonurak közt is van pár kemény dió, akiket még Rimuru is elismert kemény ellenfélként. Lesznek még itt érdekességek.
2021. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 jaj.... majdnem... majdnem... az nem majdnem volt hanem tét nélküli harc ilyen egyszerű... ":D

azért lett egy döntetlen hogy ne legyen egy sértődés belőle semmi több miatt...

2021. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 annak volt tétje hogy narutoban fontos és a legközkedveltebb karakterek haltak meg a story szempontjából és nem csak kiírták őket!

annak is tétje volt és van hogy naruto sasuke meg fog halni a borutoban!

annak is tétje volt hogy naruto nem fogja tudni sasukét visszahozni

story szempontból mindegyik alakulhatott másképpen de a slime-ban nem és nem is fog!

olyan sem lesz hogy rimuru valaha is ki fog kapni sem pedig az hogy meghal egy fontosabb karakter de még egy mellék sem!

2021. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!