Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nagyon fura, ha Rimuru-sama a...

Nagyon fura, ha Rimuru-sama a példaképem? Nektek van animéből példaképetek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

hát ha neked az a példaképed hogy 30+ évesen egy 1 szóbás lakásban élj sem baráti kapcsolatok sem munkahelyi kapcsolatok sem barátnő és még szűz legyél 30+ évesen... és minden napod úgy teljen hogy ledolgozod a munkaidődet és hazamész megfőzöl magadnak és reggel kelhetsz fel megint...? ":D

https://www.youtube.com/watch?v=9Wn3-HqUhqI

2021. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem Rimuru a példaképem, nem Mikami Satoru. A kettő nem ugyanaz.
2021. szept. 7. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
a kettő ugyan az különben nem tudott volna reinkarnálodni sőt tovább megyek semmi emléket nem tudott volna megőrizni!
2021. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legalább a reinkarnációval legyél tisztában... tanulni meg nem ártana!
2021. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem érted. Rengeteget változott jellemre. Nem az a vesztes már rég.
2021. szept. 7. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

még mindig nincs nője s szűz... nekem nem ügy tűnik... ":D

és te nem érted a személye a lelke ugyan az! ez egy olyan reinkarnáció ami egyben inkarnáció is részben!

az inkarnáció megtestesülést jelent hasonló mint a szellemek démonok általi megszállás pl mint jeanne d"arc aki mihály arkanygal megtestesülésének gondoltak (valós személy volt ő) vagy épp az indiai legendában rama aki vishnu avatárja volt azaz inkarnációja!

a lényeg itt hogy a reinkarnációnál semmi esetre sem maradhatnak meg az emlékek míg az inkarnációban igen de ott nem újjászületés van hanem egy fajta hordózóba költözik és szimbiotikus kapcsolat van kb mint az avatárban ahol minden avatár egy másik személyiség más hogy éreznek de közös a jellemük ha láttad a korrát akkor nem spoiler!!! a fény szelleme kapcsolodik az adott avatárhoz azaz inkarnálodik mindig valakiben ő az összekötő erő a többi avatárral!

2021. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6, oké, nem kedveled Rimuru - samát. Akkor esetleg van valaki, aki példaképed animéből, akit tisztelsz valamiért?
2021. szept. 7. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:

nincs! példaképek követése nem nekem való nem más akarok lenni nem is tudnék más lenni még ha az élő átlagos személy is lenne!

az már más hogy melyik anime karakter van nagyon jól kitalálva és elég sok mondanivalója van neki... rimura-samának az hogy lehetsz akár isten is de ha egy luzer szűz vagy akkor mindig az maradsz... ":D

2021. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,tetszenek a tulajdonságai hát tetszen ha ilyen akarsz lenni legyél,ezzel nincs semmi baj :D

Nekem is egy csomó sztár a példaképem,szimpatikusak, mert olyanok amilyen én is szeretnék lenni


Amúgy miért olyan nagy baj ha valaki 30 évesen szűz?

Egyszerűen nem akarja és ennyi,attól nem rossz ember


17l

2021. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Youjo Senki animéből Tanya: nem is annyira példakép, inkább magamra ismerek abban a karakterben...
2021. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!