Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi volt annak az animenek a...

Mi volt annak az animenek a cime ahol egy fekete haju artista lany volt a foszereplo (azt hiszem Mei-nek hivtak) es egy szoke haju lany volt a legnagyobb vetelytarsa?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaleido Star, de nem Mei volt a főszereplő, hanem egy lilás hajú lány, akit Sorának hívtak.
2021. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ah koszi!

Es amugy jo? Mert gyerekkent lattam utoljara es akkor az egyik kedvencem volt.

2021. szept. 6. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem rossz, egyszer meg lehet nézni. De a magyar szinkronjával gyilkolni lehet.
2021. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Altalaban en nagyon meg vagyok elegedve a magyar szinkronhangokkal, de most ugy latszik rossz lett.

Mindegy nosztalgiazok egy kicsit max rohogok egy jot.

2021. szept. 6. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Az eredeti szinkronok mindig jobbak (még irodalomban is jobbak az eredetiek mint a fordítások). Mindegy milyen nyelvről van szó (oké itt az angol kivétel, mert az mindenhogy rossz). Meg fordításkor sok apró részlet és finomság elvész mivel nem minden fordítható le 100%-osan sőt a szájra illesztés miatt a hosszt is nézni kell.
2021. szept. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D-Mano ***** válasza:
100%

Én már vagy 3x végig néztem a Kaleido star-t. Egyik kedvencem. És nekem a magyar szinkronja is tetszik.

(Amúgy alapból szeretem az ilyen típusú sztorikat, ezért kedvenceim közé tartozik még a Skip beat, a Glass no kamen (2005) és a Ballroom e youkoso is)

2021. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem pl. a Yu Yu Hakusho-ban is tetszett a magyar szinkron, bar Kurama-rol azt hittek hogy no es igy Zsigmond Tamara szinkronizalta, megis imadtam ahogy ezt a karaktert jatszotta. Az angol verzioba es beleneztem, de nagyon nem jott be Kuwabara hangja.
2021. szept. 7. 08:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaleido Star. De imádtam
2021. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Yuxu hakusho is jo volt
2021. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!