Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen oldalak vannak, amik...

Milyen oldalak vannak, amik mangák, ázsiai képregényekkel foglalkoznak (magyar fordítás)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt gyakorin ilyen (hasonlóan feltett) kérdés ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__7011.. 2015-ben, de azóta haladt a világ, és amióta megtudtam véletlenül, hogy a Nanashi létezik, azóta jutott eszembe, hogy talán más is.


Amiket eddig tudok:

-AnimeAddicts

-Nanashi

-AnimeWeb

-YaoiOrden (nem vagyok benne biztos, nagyon régen jártam ott)


Itt ki is fújt az én ismeretem. Vannak még hasonlók? Tudom, hogy Wattpadon is fordítanak, de őszintén szólva, az ottaniak nagy részének minősége alacsony... Oké, én annyit se tudok, tudásom se lenne hozzá, google fordítóval minden szövegbubinál meg szenvedjen az, akinek két anyja volt, de akkor se szeretem, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is". Szóval igényesebbek. :S Mindenevő vagyok, szóval nem számít, hogy romantikus, shounen ai, shoujo ai, yaoi, yuri, fantasy, stb, stb, stb, bármi jöhet! :D


2021. szept. 8. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

"google fordítóval minden szövegbubinál meg szenvedjen az, akinek két anyja volt"

Szép hozzá állás... Mondjuk a google fordító nem a legjobb választás ha minőségi fordítást akar valaki, mert tele lesz hibákkal és félre fordítással.


Valószínűleg magyarul még a naruto-kun.hu oldal van. Angolul sokkal több van sajnos.

2021. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!