Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem olyan animéket...

Tudnátok nekem olyan animéket mondani ami harcos, de nem tartalmaz varázslatos dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem tudok jól fogalmazni😅, de röviden: nem olyanra vágyok mint pl. Naruto, Dragon Ball... Hanem valóságos, hihető a való életben is. Hasonlót keresek mint a Banana Fish vagy a Tokyo Revengers. Lehetőleg sok jó palika legyen benne!😌


Előre is kösz a választ!



2021. szept. 19. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Black Cat

86

Angolmois: Genkou Kassenki

Versailles no Bara

Ranma 1/2

Weiss Kreuz

2021. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Hajime no Ippo

Samurai Champloo

Cowboy Bebop

Rurouni Kenshin

Baki

Black Lagoon

2021. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

arslan saga elég jó sőt nagyon is jó egy persza eposzt dolgoz fel

(ha jól emlékszem perzsa)

baki még egy pont habár... konkrétan dragon ball meg naruto mármint nincs benne tűzgolyó stb de fizikailag olyan erősek ami messze lehetetlen!!! ettől függetlenül egy nagyon jó battle royal anime több évados most jön a folytatása a hangulata eszméletlen

golden kamuy még nem láttam de csak jókat hallok róla! történelmi részben mivel a japán-orosz háború idején játszódik szóval 1900-1905/6 közt

dr stone! megint csak nagyon jó a tudomány része elsőosztályú viszont megint csak a fizikai erő túl van hypeolva! nem értem miért anélkül is nagyon jó lenne sőt sokkal jobb :/

shokugeki no soma egyik kedvenc de a vége fele össze visszaság lett sajnos............. ja ez egy főzős anime :DDD

2021. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ansatsu Kyoushitsu
2021. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A régi klasszikusok jutnak így egyből eszembe: Black lagoon, Cowboy bebop (film és sorozat), Trigun.

Ide még sunyin becsempészném Vivy: Fluorite Eye's Song-t, mert egy nagy kedvencem ebből az évből :3 nem mondanám harcos animének, nincs minden epizód akcióval tömve, de ami van, az nagyon jól meg van koreografálva, és mindig az aktuális eseménynek a tetőpontja. Linkelek egy jelenetet belőle, de csak saját felelőségre nézzed, mert spoileres, illetve lehet, hogy így neked nem is tetszene annyira mert nem tudod mi folyik. Lehet, hogy ahhoz, hogy én ezt a jelenetet annyira szeretem, az is hozzá járult, hogy addigra már tele voltam érzelmekkel ><


https://www.youtube.com/watch?v=7FYDGU-OTUI

2021. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!