Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutoek ilyen gyengék lennéne...

Narutoek ilyen gyengék lennének? Vagy le vannak gyengítve ? Vagy Isshiki ilyen erős ?

Figyelt kérdés

Sasuke jobban ki használhatná a rinneganjat ugye bansho tein shinra tensei ezeket is elvileg meg tudja


Naruto pedig a godoudamakat is be vethetné vagy csinálna klonokat amiket at alakitana shurikeneké lehet nem érné olyan sokat de megis tobbet erne mint egy rassengan(isshiki ellen)


Na az animáció pedig hat hogy is mondjam nem valami profi munka olyan volt mintha egy fan animaciot néznék lehet en vagyok aki túl sokat akar de lehetne jobb...



2021. szept. 19. 23:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

az animáció nem volt rossz de én úgy éreztem mintha egy új fajtát próbáltak volna ki nem volt rossz sőt kifejezetten jó

de igen nagyon le vannak gyengítve!!!

megint csak sasuke nem használja ki doujutsuját! akár még genjutsu-t is!

de ott van még a chibaku tensei ami sima földet szív magába ergó elég jó lenne isshiki ellen!

a klon shuriken nem jó mert chakrából lett alkotva... :S

a többi bijuu ereje pedig nem chakra hanem részben fizikai erő! pl shukaku homok jutsuja vagy isobu koral-ja de még gyuki tintája is valamint saiken sava és chomei pollenje is! ha ezekkel csinálná a rasenshurikent naruto akkor elvileg ez is működne!!! megint csak...

a gudou damák-ról nem akarnak tudomást venni...!!! különben már rég szó esett volna róluk :/

az még oké hogy isshiki ellen a ninjutsu nem hatásos mert ezzel találtak egy fogást mert naruto és sasuke főleg abban voltak igazán erősek de itt még +ba isshiki erősebb és gyorsabb is mint naruto valamint azok a fekete rúdak szinte törhetetlenek és kivédhetetlenek is!

az hogy isshiki ilyen erős... akkor hogyan is győzte le kaguya anno? meg akkor elvileg kaguya nem is volt olyan erős mert még nem volt meg az isten fa gyümölcse!!!

a baryon is eléggé random dolog lett! főleg ha ekkora erőt ad ami konkrétan kenterbe vágná az összes otsutsukit egybe véve!

2021. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

De azok a fekete rudak most chakra rudak vagy egy teljesen mas dolog?


De szerintem akar milyenek ezek a botok is szűreálisan erősek naruto kibírt egy chidorit úgy hogy meg se sérült (the last fight)azok a botok meg csak ugy lazán át szúrják...


Naruto akár adhatna egy kis chakrat kuramatol Sasukenak így legalább sasuke is könnyebben regenerálodna...


Genjutsu nem hiszem hogy működne nem tudni milyen erős Isshiki dojutsuja

Sztm max a Békás működne


Amugy igen kaguya hogy győzte le ha isshiki jóval erősebb...vagy amikor kaguya vissza tért akkor isshiki mert nem csapot le rá ?


Lehet hülyeség de 8kapus gai sztm el verné isshikit...

2021. szept. 20. 00:48
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség mert a 8 kapj csak fizikai erő semmi más valamint láthattunk hogy isshikinek nincs regenerálodás képessége ellenben hagoromonak volt (mivel madara is használt valamint a senju/uzumaki-ak is rendelkezzék vele)
2021. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen elvileg naruto chakra köpenye is egy elég erős páncélnak kellene lennie! 😅

Amugy szerintem ez a baryon mode hasonlit a 8 kapura

Isshiki doujutsuja nem erős ha genjutsuról van szó! Mivel az egyik byakugan a másik pedig az amivel képes kicsinyiteni és tárolni a dolgokat! Ergo semmiféle genjutsura nem képes mint pl a sharingan a mangekyou vagy pedig a rinnegan!

Igen ezek a botok túlzottan is erősek! Elvileg ezek a botok azok amiket pain is használt a rinnegannal hozta létre őket de ezek szerint nem csak azzal lehet

2021. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nagyon össze vissza van naruto testi ereje

Shin harcnal használta a rikodou senjutsut de shin le szúrta..


De amikor kawakit edzete akkor nem használt semmit Kawaki le robbantotta a fejét mégse lett semmi baja..


Amúgy igen hasonlít a baryon mod es a 8kapu


Elvileg a rikudo senjutsu es a rinnegan is képes a chakra rudak elő hívására(rinneganal tobb mindent tudsz kezdeni a chakra rudakal) es ugye ha jol tudom az otsotukik rendelkeznek rikudou senjutsuval

2021. szept. 20. 15:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

igen valamelyik rendelkezik de nem mindegyik

hasonló eset mint a rinnegan valakinek van valakinek nincs

2021. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Son Gokuhoz képest tényleg lepkefingok.
2021. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
7 ahhoz képest igen ":D de ez hogy jön ide...? amúgy saitama nyerne :P fizikailag erősebb mint goku!
2021. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Goku erősebb mint Saitama hehe
2021. szept. 20. 22:46
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
nem mert saitama egy paródia anime ":D és amúgy is fizikailag-ot mondtam
2021. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!